Stylowe fotele tapicerowane - Sklep internetowy Meble Ropez

Filtruj

Cena

945 zł - 2115 zł

Wysokość

70 cm - 105 cm

Głębokość

75 - 165

Szerokość

60 - 135

Stylowe fotele tapicerowane

Przed dylematem zakupu odpowiednich dla siebie mebli stajemy najczęściej podczas remontu mieszkania i jest to kwestia, podczas której pojawia się wiele pytań i wątpliwości. A jest w czym wybierać, ponieważ wielu producentów oferuje meble wykonane w różnorodnych stylach, tak by sprostać gustom każdego klienta. Jednak, aby móc cieszyć się ich eleganckim wyglądem, warto jest postawić na znany i ceniony sklep meblowy online, który od lat cieszy się w pełni nienaganną opinią wśród osób, które zdecydowały się skorzystać z danej oferty. Jednym z takich internetowych sklepów jest właśnie nasza firma, w której asortymencie mogą Państwo znaleźć m.in. stylowe fotele tapicerowane.

stylowe i tapicerowane fotele
Produkujemy 50 tirów mebli tapicerowanych miesięcznie
Nasze meble można zobaczyć w domach na całym świecie
1000 transakcji miesięcznie ze sklepu mebleropez.pl
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
 • Fotel Bedford to wnoszący komfort i elegancję do Państwa mieszkania mebel. 

  1 759,99 zł
 • Kolekcja Oxford oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  1 409,99 zł
 • Kolekcja York Blink oznacza się subtelnością i wyszukanym stylem. Miękkie linie brył zdają się płynnie łączyć ze sobą, przenikać i jednocześnie stanowić swoje własne kontynuacje. Termin realizacji do 21 dni roboczych

  1 439,99 zł
 • (5/5) z 1 ocen

  Kolekcja York oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju. Termin realizacji do 21 dni roboczych

  1 309,99 zł
 • (4,8/5) z 8 ocen

  Kolekcja Cambridge oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  1 799,99 zł
 • Kolekcja Glasgow oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  1 469,99 zł
 • PROMOCJA

  Kolekcja Chelsea oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  2 019,99 zł
 • Kolekcja Derby oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  1 419,99 zł
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

Historia stylowych foteli tapicerowanych

Na samym wstępie warto wiedzieć, że tapicerstwo jest popularnym rodzajem rzemiosła, które polega na wyściełaniu mebli, takich jak łóżka, kanapy, czy fotele, dodatkową tkaniną. W latach 20. XX wieku, które były pierwszym okresem rozwoju tapicerstwa, najczęściej wykorzystywanym materiałem była skóra garbowana. Jednak po kilkunastu latach zmieniono ten surowiec i zamiast coraz to droższych skór, zdecydowano się na wprowadzenie sztucznych i ogólnodostępnych materiałów, co okazało się być doskonałym pomysłem. Również i nasza firma praktykuje tę metodę, oferując swoim Klientom fotele tapicerowane.

Stylowe fotele tapicerowane sposobem na oryginalne wnętrze

Meble tapicerowane, w tym również stylowe fotele, dają niemalże nieskończoną swobodę związaną z wyborem obicia mebla. Dzięki temu fotel nie musi być banalny ani nudny, co oznacza, że może stać się on designerskim meblem idealnie dostosowanym do stylistyki danego wnętrza. Jest to rozwiązanie dedykowane szczególnie tym osobom, które cenią sobie bardzo dużą możliwość wyboru. Tak szeroki wybór tkanin przeznaczonych do obicia stylowych foteli tapicerowanych powoduje, że zarówno wielbiciele ekstrawagancji, jak i klasycznej elegancji z pewnością znajdą coś dla siebie. .

wygodne i tanie fotele tapicerowane
stylowe meble - fotele tapicerowane

Zamów online stylowy fotel tapicerowany

Co równie ważne, wszystkie nasze meble, w tym również stylowe fotele tapicerowane można nabyć drogą online. Powodów, dla których warto zainteresować się naszymi fotelami tapicerowanymi jest wiele, jednak na samym wstępie warto mieć świadomość, że rozwiązanie, jakim są zakupy przez internet jest bardzo wygodne. W praktyce oznacza to, że mogą Państwo zakupić niezbędne meble za pomocą zaledwie kilku kliknięć. A wszystko to bez konieczności wychodzenia z domu! Dzięki temu oszczędzają Państwo przede wszystkim czas na dojazdy do sklepów stacjonarnych oraz poszukiwanie miejsca parkingowego. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób poszukujących stylowych foteli tapicerowanych decyduje się zamówić je za pośrednictwem niniejszej strony.

Dlatego też każdą osobę chcącą nabyć stylowe fotele tapicerowane serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszym asortymentem. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku pytań do kontaktu – postaramy się odpowiedzieć na każde z nich, tak by zakup stylowych foteli tapicerowanych był możliwie jak najbardziej satysfakcjonujący.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART