Kanapy młodzieżowe - Sklep internetowy Meble Ropez

Filtruj

Cena

1095 zł - 4515 zł

Wysokość

60 cm - 95 cm

Głębokość

75 - 105

Szerokość

75 - 255

Kanapy młodzieżowe

Pokój dla nastolatka rządzi się własnymi prawami, dlatego jego wyposażenie wymaga przemyśle-nia i dopasowania do sposobu życia oraz usposobienia młodego człowieka. Pokój nastolatka musi odznaczać się nietuzinkowością i wyjątkowymi rozwiązaniami. Producenci, wychodząc naprzeciw młodym, buntowniczym duszom, proponują pełen zakres rozwiązań w obszarze mebli do pokoju młodzieżowego. Kanapy młodzieżowe dostępne w ofercie naszego sklepu to wygodne w ciągu dnia sofy oraz zapewniające korzystne warunki do snu w nocy miejsce wypoczynku.

jasne kanapy młodzieżowe
Produkujemy 50 tirów mebli tapicerowanych miesięcznie
Nasze meble można zobaczyć w domach na całym świecie
1000 transakcji miesięcznie ze sklepu mebleropez.pl
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • PROMOCJA
  (5/5) z 1 ocen

  Kolekcja York Blink oznacza się subtelnością i wyszukanym stylem. Miękkie linie brył zdają się płynnie łączyć ze sobą, przenikać i jednocześnie stanowić swoje własne kontynuacje. Wzornictwo wnosi do wnętrza nową definicję elegancji w której liczy wyszukany dyskretny detal w postaci przeszyć oraz kryształów zastępujących guziki.

  2 009,99 zł
 • PROMOCJA
  (5/5) z 2 ocen

  Kolekcja York Blink oznacza się subtelnością i wyszukanym stylem. Miękkie linie brył zdają się płynnie łączyć ze sobą, przenikać i jednocześnie stanowić swoje własne kontynuacje. Wzornictwo wnosi do wnętrza nową definicję elegancji w której liczy wyszukany dyskretny detal w postaci przeszyć oraz kryształów zastępujących guziki.

  2 649,99 zł
 • (4,8/5) z 6 ocen

  Sofa Mitva 2-osobowa jest z pewnością jedyna w swoim rodzaju. Nowoczesny wzór zdecydowanie przyciąga uwagę. Mebel efektowny, a zarazem wygodny, idealnie sprawdzi się w Państwa salonach i nie tylko. 

  1 719,99 zł
 • (4,9/5) z 8 ocen

  Sofa Nitva 3-osobowa jest z pewnością jedyna w swoim rodzaju. Nowoczesny wzór zdecydowanie przyciąga uwagę. Mebel efektowny, a zarazem wygodny, idealnie sprawdzi się w Państwa salonach i nie tylko. 

  1 999,99 zł
 • (4,8/5) z 6 ocen

  Fotel Nitva jest z pewnością jedyny w swoim rodzaju. Nowoczesny wzór zdecydowanie przyciąga uwagę. Mebel efektowny, a zarazem wygodny, idealnie sprawdzi się w Państwa salonach i nie tylko. 

  1 309,99 zł
 • (5/5) z 5 ocen

  Fotel Togo jest z pewnością jedyny w swoim rodzaju. Nowoczesny wzór zdecydowanie przyciąga uwagę. Mebel efektowny, a zarazem wygodny, idealnie sprawdzi się w Państwa salonach i nie tylko. 

  1 109,99 zł
 • (4,8/5) z 6 ocen

  Sofa Togo 3-osobowa jest z pewnością jedyna w swoim rodzaju. Nowoczesny wzór zdecydowanie przyciąga uwagę. Mebel efektowny, a zarazem wygodny, idealnie sprawdzi się w Państwa salonach i nie tylko. 

  1 649,99 zł
 • (5/5) z 6 ocen

  Sofa Togo 2-osobowa jest z pewnością jedyna w swoim rodzaju. Nowoczesny wzór zdecydowanie przyciąga uwagę. Mebel efektowny, a zarazem wygodny, idealnie sprawdzi się w Państwa salonach i nie tylko. 

  1 309,99 zł
 • (4,8/5) z 5 ocen

  Sofa Nora jest z pewnością jedyna w swoim rodzaju. Nowoczesny wzór zdecydowanie przyciąga uwagę. Mebel efektowny, a zarazem wygodny, idealnie sprawdzi się w Państwa salonach i nie tylko. 

  4 509,99 zł
 • Sofa Beata jest z pewnością jedyna w swoim rodzaju. Nowoczesny wzór zdecydowanie przyciąga uwagę. Mebel efektowny, a zarazem wygodny, idealnie sprawdzi się w Państwa salonach i nie tylko. 

  1 729,99 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Kanapy młodzieżowe – do pokoju każdego nastolatka

Kanapy młodzieżowe najczęściej są wyposażone w pojemnik na pościel, co ułatwia i umożliwia szybkie ścielenie łóżka i utrzymanie wymaganego przez rodzica porządku. To niezwykle funkcjonal-ne rozwiązanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zwykle pokoje nastolatków są wyposażone w wiele mebli i regałów, dlatego kanapa nie powinna zajmować zbyt dużo miejsca, tak by niepotrzebnie nie zagracała cennej przestrzeni. Wsklepie Ropez oferujemy kompaktowe rozwiązania, które posiadają wygodną funkcję składania, a jednocześnie gwarantują wygodną powierzchnię spania po rozłożeniu.

Każdy nastolatek jest inny, tak jak nasza kolekcja. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy kanapy młodzieżowe w stonowanej kolorystyce o klasycznych kształtach, jak i te oryginalne, gdzie dominu-ją nietypowe wzory i kolory. Chcemy podkreślić, że nasza oferta jest w pełni elastyczna, dlatego chętnie dopasujemy design kanapy do indywidualnych oczekiwań.

Młodzieżowa kanapa – odzwierciedlenie osobowości nastolatka

Wiemy, jak istotna jest jakość, ale i atrakcyjna cena, dlatego nasze rozwiązania zawsze są bardzo atrakcyjne i niezwykle szerokie, dzięki czemu każdy ma możliwość zakupienia kanapy młodzieżo-wej dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Większość prezentowanych sof daje możliwość zaku-pu pasujących dodatków, dlatego wybrany zestaw wypoczynkowy w pełni wyposaży każdy pokój młodzieżowy. Wszystkie meble, które mamy w ofercie powstają na podstawie aktualnie obowiązu-jących trendów w obrębie materiałów, form i kolorów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegó-łami naszej oferty.

Funkcjonalne kanapy młodzieżowe to wiele korzyści, które wynikają z jednego mebla, co jest szczególnie ważne przy małych pokojach. Sofy młodzieżowe z możliwością rozkładania, to niezwy-kle sprytne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia.

Młodzieżowa kanapa – odzwierciedlenie osobowości nastolatka

Kanapy młodzieżowe z naszej oferty to kolekcja mebli, w których wyraźnie zaznaczona jest estetyka i nietypowe rozwiązania. Design kanapy powinien przyciągać uwagę, tak by nastolatek z miłą chęcią spędzał czas w swoim pokoju i chętnie zapraszał najbliższe mu osoby. Zaskakujące połączenia kolorów i faktur, wykorzystane w projektowaniu kanap młodzieżowych oraz niezwykle funkcjonalne i kompaktowe rozwiązania, to najlepszy sposób na aranżację pokoju nastolatka w sposób in-dywidualny i funkcjonalny.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART