O firmie - Sklep internetowy Meble Ropez

Fabryka Mebli Ropez Robert i Aneta Poszwa Sp. j. specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych. Nasze kolekcje powstają w poszanowaniu tradycji rzemiosła, czerpiąc jednocześnie ze współczesnych rozwiązań zarówno technologicznych, jak i estetycznych.

Funkcjonalne, trwałe meble o wyjątkowej linii wzorniczej są efektem pracy ludzi, którzy tworzą je z pasją i zaangażowaniem. Produkcja mebli dla najbardziej wymagających klientów narzuca konieczność wykonywania mebli z wyjątkową precyzją i dokładnością, w oparciu o komponenty i mechanizmy posiadające świadectwa potwierdzające ich bezpieczeństwoi higieniczność, umożliwiając zachowanie odpowiedniej jakości.


Równie ważni są dla nas partnerzy handlowi. Nasza współpraca opiera się na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Wierzymy w siłę partnerskiego współdziałania, nasz projekty kolekcji dla firm, powstają na bazie rozmów i ustaleń. Tworząc wzory mebli, wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie i najnowszą wiedzę. Dzięki temu wspólnie osiągamy sukces, którego potwierdzeniem jest współpraca z największymi i najlepszymi odbiorcami mebli w Europie.


Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART