Duże narożniki do salonu - Sklep internetowy Meble Ropez

Filtruj

Cena

4470 zł - 5685 zł

Wysokość

70 cm - 100 cm

Głębokość

90 - 240

Szerokość

300 - 330

Duże narożniki do salonu

Duże narożniki do salonu bardzo dobrze się sprawdzą w przestronnych pomieszczeniach, co pozwala na swobodną aranżację przestrzeni. Dzięki narożnikowi salon będzie bardziej przytulny i zwiększy się także powierzchnia przeznaczona do wypoczynku. W ofercie naszego sklepu internetowego mebleropez.pl znajduje się wiele propozycji narożników o dużych rozmiarach. W trakcie ich produkcji staraliśmy się dbać o każdy szczegół, tak by efekt końcowy był zadowalający nie tylko dla nas, ale i dla klienta.

Gwarantujemy zadowolenie z każdego zakupionego w naszym sklepie narożnika. Zapewniamy, że są one bardzo trwałe oraz funkcjonalne, a także doskonale wpisują się w aktualne trendy. Duże rozmiary narożników to bardzo praktyczne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób.

duże i funkcjonalne narożniki do salonu
Produkujemy 50 tirów mebli tapicerowanych miesięcznie
Nasze meble można zobaczyć w domach na całym świecie
1000 transakcji miesięcznie ze sklepu mebleropez.pl
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Duże narożniki do salonu – propozycje sklepu internetowego mebleropez.pl

Naszym klientom oferujemy m.in. duży narożnik do salonu Fabiola. Jest to mebel, który zachwyca swoim wyglądem oraz funkcjonalnością.

Narożnik można zamówić w różnych rodzajach tkanin, m.in. Aspen, MG, Ontario, Granada, Amore, Soft, Cosmic oraz Casablanca. Zapewnia niesamowitą wygodę, jest przeznaczony do salonów o dużej powierzchni, w których można organizować imprezy okolicznościowe na dużą liczbę osób. Wykonany został w prostym stylu, pasującym do wielu wnętrz. Jesteśmy pewni, że sprawdzi się również i w Państwa domowej przestrzeni.

Duży narożnik do salonu Elena

Kolejną propozycją naszego sklepu internetowego mebleropez.pl jest duży narożnik do salonu Elena z funkcją spania. Narożnik Elena to bardzo wygodny mebel, a możliwość rozłożenia czyni go jeszcze bardzo praktycznym produktem. Ponadto jego siedzisko jest pikowane, co sprawia, że jest niezwykle atrakcyjny. Mebel ten został wyposażony również w pojemnik na pościel.

Narożnik można zamówić w różnych rodzajach tkanin, m.in. Aspen, MG, Ontario, Casablanca, Granada, Amore, Soft, a także Cosmic.

Jak szybko i łatwo zamówić duży narożnik do salonu?

W naszej fabryce mebli Ropez produkowane są narożniki bardzo dobrej jakości. Aby je kupić, wystarczy wejść na naszą stronę internetową mebleropez.pl, dokonać rejestracji i zalogować się. Następnie należy wybrać interesujący produkt i zamówić go w naszym sklepie internetowym mebleropez.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART