Narożniki modułowe - Sklep internetowy Meble Ropez

Filtruj

Cena

1725 zł - 1905 zł

Wysokość

95 cm - 100 cm

Głębokość

60 - 75

Szerokość

90 - 105

Narożniki modułowe

W naszej ofercie narożników modułowych znajdą Państwo wiele rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb, które znajdą zastosowanie w małym mieszkaniu, jak i przestronnym salo-nie. Systemy narożników na wymiar to możliwości, których nie daje zwykła rozkładana kanapa. Dbamy o naszych klientów, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania utrzymane w róż-nych stylach.

Każdy z oferowanych przez nas narożników modułowych daje możliwości zagospodarowania stre-fy wypoczynku zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Nasi klienci mają możliwość ustawienia me-bla w pokoju dziennym, gdzie zazwyczaj przyjmują gości oraz w kawalarce, gdzie pokój spełnia kilka funkcji jednocześnie. Nowoczesne wykonanie narożnika modułowego zapewnia właściwe i kom-fortowe warunki podczas snu, a duży pojemnik na pościel jest miejscem do przechowywania po-ścieli. Nasi klienci cenią proponowane przez nas rozwiązania i coraz chętniej wybierają narożniki modułowe, ponieważ dzięki nim są w stanie właściwie zaaranżować pokój bez konieczności „za-gracania” przestrzeni.

ładne modułowe narożniki
Produkujemy 50 tirów mebli tapicerowanych miesięcznie
Nasze meble można zobaczyć w domach na całym świecie
1000 transakcji miesięcznie ze sklepu mebleropez.pl
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Hansa to niekonwekcjonalny mebel, z którego można stworzyć dowolną kombinacje- może posłużyć jako narożnik, sofa bądź fotel o różnych kolorach. Mebel modułowy świetnie sprawdzi się w oryginalnych wnętrzach, w restauracjach, pubach, kawiarniach i w tym podobnych.

    1 901,89 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Wszelkie prawa zastrzeżone 2023 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART