Kanapy dla dzieci - Sklep internetowy Meble Ropez

Filtruj

Cena

1095 zł - 4515 zł

Wysokość

60 cm - 95 cm

Głębokość

75 - 105

Szerokość

75 - 255

Kanapy dla dzieci

Pokój dziecka to prywatna przestrzeń, która powinna być ostoją bezpieczeństwa oraz przytulnym kącikiem do zabaw, a w przyszłości do nauki. W naszej ofercie mamy wiele modeli kanap dla dzie-ci. Różne wzory i kolory, które z pewnością znajdą aprobatę dziewczynek i chłopców. W zależności od potrzeb dysponujemy fantazyjnymi kształtami oraz nietuzinkową kolorystyką mebli, które za-chwycą każdego malucha!

bajeczne kanapy dla dzieci
Produkujemy 50 tirów mebli tapicerowanych miesięcznie
Nasze meble można zobaczyć w domach na całym świecie
1000 transakcji miesięcznie ze sklepu mebleropez.pl
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • (4,8/5) z 6 ocen

  Sofa Mitva 2-osobowa jest z pewnością jedyna w swoim rodzaju. Nowoczesny wzór zdecydowanie przyciąga uwagę. Mebel efektowny, a zarazem wygodny, idealnie sprawdzi się w Państwa salonach i nie tylko. 

  1 719,99 zł
 • (4,9/5) z 8 ocen

  Sofa Nitva 3-osobowa jest z pewnością jedyna w swoim rodzaju. Nowoczesny wzór zdecydowanie przyciąga uwagę. Mebel efektowny, a zarazem wygodny, idealnie sprawdzi się w Państwa salonach i nie tylko. 

  1 999,99 zł
 • (4,8/5) z 6 ocen

  Fotel Nitva jest z pewnością jedyny w swoim rodzaju. Nowoczesny wzór zdecydowanie przyciąga uwagę. Mebel efektowny, a zarazem wygodny, idealnie sprawdzi się w Państwa salonach i nie tylko. 

  1 309,99 zł
 • (5/5) z 5 ocen

  Fotel Togo jest z pewnością jedyny w swoim rodzaju. Nowoczesny wzór zdecydowanie przyciąga uwagę. Mebel efektowny, a zarazem wygodny, idealnie sprawdzi się w Państwa salonach i nie tylko. 

  1 109,99 zł
 • (4,8/5) z 6 ocen

  Sofa Togo 3-osobowa jest z pewnością jedyna w swoim rodzaju. Nowoczesny wzór zdecydowanie przyciąga uwagę. Mebel efektowny, a zarazem wygodny, idealnie sprawdzi się w Państwa salonach i nie tylko. 

  1 649,99 zł
 • (5/5) z 6 ocen

  Sofa Togo 2-osobowa jest z pewnością jedyna w swoim rodzaju. Nowoczesny wzór zdecydowanie przyciąga uwagę. Mebel efektowny, a zarazem wygodny, idealnie sprawdzi się w Państwa salonach i nie tylko. 

  1 309,99 zł
 • (4,8/5) z 5 ocen

  Sofa Nora jest z pewnością jedyna w swoim rodzaju. Nowoczesny wzór zdecydowanie przyciąga uwagę. Mebel efektowny, a zarazem wygodny, idealnie sprawdzi się w Państwa salonach i nie tylko. 

  4 509,99 zł
 • Sofa Beata jest z pewnością jedyna w swoim rodzaju. Nowoczesny wzór zdecydowanie przyciąga uwagę. Mebel efektowny, a zarazem wygodny, idealnie sprawdzi się w Państwa salonach i nie tylko. 

  1 729,99 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Bogaty wybór kanap dla dzieci

W naszej ofercie znajdują się kanapy dla dzieci młodszych i starszych. Dla jednych liczy się zabawa i chęć wykorzystywania pokoju jako tajemniczego miejsca pełnego skarbów, dla innych to pokój za-baw z rówieśnikami i pokój małego geniusza. W zależności od potrzeb możemy wykorzystać po-szczególne moduły kanapu według własnych preferencji. Jeśli pokój jest wystarczająco duży kana-pa, nie musi być składana każdego dnia, a schowek na pościel można wykorzystać jako pojemnik na zabawki. W przypadku mniejszych powierzchni użytkowych warto wykorzystać maksimum miejsca w ciągu dnia tak, aby dziecko miało swobodę z korzystania z pokoju.

Bajeczne meble do pokoju dziecięcego

Kanapa dla dzieci o różnorodnych kolorach i kształtach, z pewnością spełni oczekiwania najmłod-szych. W naszej ofercie mamy rozwiązania o różnej wysokości siedziska, sposobie rozkładania, obecności nóżek, skrzyni na pościel oraz wiele innych udogodnień. Bez trudu więc stworzymy kom-binację, która będzie satysfakcjonującym wyborem, jednakże priorytetem powinno być dla nas za-pewnienie maluchowi zdrowego snu, który będzie stanowił punkt wyjścia do kolejnych przygód na-stępnego dnia.

Kanapy dla dzieci – do każdego pokoju!

Poszukiwanie kanapy dla dzieci niezależnie od wieku i płci może być bardzo wymagające. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego modelu, tak by efekt był satysfakcjonujący dla rodzica, ale i dziecka. Wszystkie modele kanap zostały wykonane z dbałością o każdy detal, tak by przez wiele lat służyły podczas odpoczynku i zabawy..

Wygodna i praktyczna kanapa dla dziecka

W naszym asortymencie znajdą Państwo wszystko, czego potrzebuje maluch. Nasze meble pozosta-ną trafnym wyborem dla każdego przedziału wiekowego, od malca, który swój dzień ogranicza do zabaw, jak i do starszaków, którzy zaczynają swoją szkolną przygodę. Z naszą pomocą bez żadnych problemów stworzą Państwo małe królestwo dla swojej pociechy, pełne funkcjonalnych rozwiązań, przystosowanych do indywidualnych potrzeb.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART