Kanapy wypoczynkowe - Sklep internetowy Meble Ropez

Filtruj

Cena

1095 zł - 4515 zł

Wysokość

60 cm - 100 cm

Głębokość

75 - 120

Szerokość

75 - 300

Kanapy wypoczynkowe

Kanapy wypoczynkowe to chętnie wybierane rozwiązania do przestronnego salonu, jak i do małej kawalerki. Niezależnie od zastosowanej faktury oczekujemy, że mebel będzie wygodny, komfortowy i deignerski. Kanapy są bardziej mobilne od narożników, a jednocześnie pozostają zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż leżanki lub tradycyjne łóżka, szczególnie jeśli dana przestrzeń ma służyć jako miejsce przyjmowania gości. To mebel, który z reguły zajmuje jedną ścianę i powinien być do-pasowany do stylistyki wnętrza, w którym ma się znaleźć.

Mała sofa czy kanapa wypoczynkowa? Wybór konkretnego produktu zależy od jego przeznacze-nia. Jeśli mebel ma służyć jako posłanie trzeba zwrócić uwagę na funkcję rozkładania oraz dobór właściwego wypełnienia, tak by sen był wygodny i komfortowy. W przypadku korzystania z funkcji spania okazjonalnie, można wybrać designerską kanapę, która będzie ozdobą, a przy okazji wygod-nym siedziskiem służącym domownikom. Zestaw wypoczynkowy jest elementem, który należy do-pasować do stylistyki całego mieszkania, wybierając model nie tylko pod względem kolorystyki, ale również jego kształtu i przyszłej funkcji.

eleganckie kanapy wypoczynkowe
Produkujemy 50 tirów mebli tapicerowanych miesięcznie
Nasze meble można zobaczyć w domach na całym świecie
1000 transakcji miesięcznie ze sklepu mebleropez.pl
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów
 • PROMOCJA
  (5/5) z 1 ocen

  Kolekcja York Blink oznacza się subtelnością i wyszukanym stylem. Miękkie linie brył zdają się płynnie łączyć ze sobą, przenikać i jednocześnie stanowić swoje własne kontynuacje. Wzornictwo wnosi do wnętrza nową definicję elegancji w której liczy wyszukany dyskretny detal w postaci przeszyć oraz kryształów zastępujących guziki.

  2 009,99 zł
 • (5/5) z 2 ocen

  Kolekcja York oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  1 809,99 zł
 • Kolekcja Oxford oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  2 389,99 zł
 • (5/5) z 1 ocen

  Kolekcja Derby oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  1 949,99 zł
 • PROMOCJA
  (5/5) z 1 ocen

  Kolekcja Cambridge oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  2 949,99 zł
 • Kolekcja Cambridge oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  2 369,99 zł
 • PROMOCJA

  Kolekcja Cambridge oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  3 599,99 zł
 • Sofa Sheffield oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  3 839,99 zł
 • PROMOCJA

  JUMBO to nowoczesne rozwiązanie do Państwa salonów. Ten mebel jest nie tylko efektowny, ale także wygodny i praktyczny. 

  3 089,99 zł
 • (5/5) z 1 ocen

  Kolekcja York oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  2 309,99 zł
 • Kolekcja Oxford oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  1 909,99 zł
 • Kolekcja Derby oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  2 589,99 zł
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów

Funkcjonalne kanapy wypoczynkowe

Naszym klientom oddajemy do dyspozycji rozwiązania klasyczne i oryginalne, lekkie, rozkładane, o wymyślnych kształtach oparć i wyjątkowym wzornictwie kanapy. Dbamy o różnorodność, tak by klient mógł samodzielnie wybrać produkt, który będzie dopasowany do indywidualnych potrzeb. Niewątpliwie zaletą naszych kanap wypoczynkowych jest jakość zastosowanych materiałów. Z jednej strony dysponujemy rozwiązaniami, które wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne z zewnątrz, z drugiej dokładamy wszelkich starań, by siedzisko nie ulegało odgniece-niu.

Kanapy, które trafią w Twój gust

Pokój dzienny to miejsce, w którym spędzamy sporo czasu, dlatego wyposażenie mieszkania po-winno być przede wszystkim komfortowe. Idealnie sprawdzi się tu więc kanapa wypoczynkowa w atrakcyjnej cenie, która łączy w sobie estetykę i funkcjonalność. Może służyć wypoczynkowi, a także pozwoli na przyjemne spotkanie w gronie najbliższych. Niezależnie od stylu, w jakim została urzą-dzona dana powierzchnia, zachęcamy do zapoznania się z nasząofertą. Z pewnością znajdziemy dla Państwa model kanapy dopasowany do indywidualnych potrzeb, w stylu skandynawskim, glamour, klasycznym czy z domieszką surowej nowoczesności. Dobrze dobrana kanapa wypoczynkowa bę-dzie idealnym punktem scalającym pomieszczenie, tworzącym ciepłą i przytulną atmosferę.

Bogaty wybor kanap wypoczynkowych

Wygoda i komfort w mieszkaniu to elementy, które są bardzo ważne dla wielu z nas. Kanapa wy-poczynkowa powinna być elementem kojarzonym z czymś miłym, do czego chętnie wracamy — symbolem relaksu i odpoczynku. Właśnie dlatego wybierając nowy mebel,chcemy, by był spójny z naszą osobowością i przestrzenią. Jeśli lubimy miękkie faktury o stonowanych odcieniach, wybór czarnej skóry ekologicznej nie będzie dla nas satysfakcjonujący. Wybierając kanapę, warto więc wziąć pod uwagę różne czynniki, tak by wybór dopasować do różnych potrzeb. Modele z naszej oferty zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw i wypełnione specjalnymi materiałami, które sprawiają, że kanapa wypoczynkowa jest odporna na codzienne użytkowanie i z powodzeniem może być wykorzystywana przez wiele lat.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART