Meble dębowe - Sklep internetowy Meble Ropez

Filtruj

Meble dębowe

Dąb to najczęściej stosowane we wnętrzach oraz w meblarstwie drewno. Tworzy się z niego schody, podłogi, parkiety oraz solidne i wyjątkowe meble dębowe. Taka powszechność tego materiału wynika z jego właściwości. Jest to twarde, odporne na różne warunki atmosferyczne drewno, które jest przy tym łatwe w obróbce oraz bardzo wdzięczne w gięciu specjalnymi maszynami. Oznacza to, że tworząc produkty z dębu, możemy nadać im dowolny kształt, stworzyć półkola, łuki czy wyrzeźbić specyficzne wzory lub formy, które staną się dodatkową dekoracją mebla. Co więcej, w firmie Meble Ropez pracujemy na różnych gatunkach drewna, które nieco różnią się swoją strukturą, układem słoi oraz twardością. Za każdym razem odpowiednio dopasowujemy typ drewna do rodzaju oraz funkcji mebla dębowego, który z niego powstanie. Dzięki temu szafy, komody, stoły czy krzesła mogą wyglądać jak wprost przeniesione z lasu lub też stać się nieodłącznym elementem szykownych oraz luksusowych wnętrz. Rodzaj dębu ma ogromne znaczenie, zarówno podczas pracy nad produkcją mebla, jak i przy późniejszej jego obróbce wizualnej. Jednak finalny efekt zależny jest od wykończenia. Zachowujemy naturalny charakter drewna lub nadajemy mu blasku oraz kolorytu, malując go barwnymi bejcami oraz lakierami. Takie rozwiązanie nie tylko chroni mebel, ale też sprawia, że wygląda idealnie. W zależności od preferencji, postarzamy także drewno.

solidne dębowe meble
Produkujemy 50 tirów mebli tapicerowanych miesięcznie
Nasze meble można zobaczyć w domach na całym świecie
1000 transakcji miesięcznie ze sklepu mebleropez.pl

Meble dębowe we wnętrzach o różnym stylu

Dąb można dowolnie formować, dekorować oraz malować. Oznacza to, że powstałe z niego meble dopasują się do nowoczesnych i przestronnych wnętrz, jak i do klimatycznych i niewielkich pokoi. Do eleganckich salonów, jak i do rustykalnej sypialni. Do pokoju dziecinnego, jak i do jadalni. Meble dębowe sprawdzą się też w kuchni oraz w łazience. Co więcej, dzięki dobrej pielęgnacji, wyprą żeliwne czy ratanowe krzesła i staną się dekoracją ogrodowej altany. W naszej firmie niejako oddajemy hołd dębowi oraz jego szerokiemu zastosowaniu. Produkujemy meble, które zaskakują swoim wyglądem i nietypowym stylem. Dlatego w naszej ofercie znajdują się produkty przeznaczone do wszystkich pomieszczeń, różniące się formą oraz wykonaniem.

Uniwersalne oraz długowieczne meble dębowe

Jeśli poszukują Państwo stylowej zabudowy do salonu, to polecamy eleganckie i klasyczne meble systemowe dębowe. Jeśli chcą Państwo wnieść do domu nieco nowoczesności, to sprawdzą się meble dębowe w jasnych kolorach, pozbawione zbędnych dekoracji. Z kolei jeśli potrzebują Państwo szafy, łóżka czy biurka dla dziecka, to zachęcamy do wyboru solidnych, lecz bezpiecznych mebli z zaokrąglonymi brzegami. Są dostępne pojedynczo lub w zestawach. Gdy w ofercie nie ma tego, czego Państwo poszukują, to zachęcamy do kontaktu. Szybko rozwiążemy ten problem!

Uniwersalność mebli dębowych

Meble wykonane z dębu są nie tylko idealne do każdego pomieszczenia. Są też wyjątkowo trwałe. Jest to szczególnie istotne, gdy w domu są dzieci. Próbują wdrapać się na szuflady, skakać po łóżku, chować się w szafie czy ustawiać piramidy z zabawek na komodzie. Dębowe meble to gwarancja trwałości oraz bezpieczeństwa malucha.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART