Nowoczesne meble drewniane producent - Sklep internetowy Meble Ropez

Filtruj

Meble drewniane

Nowoczesne meble drewniane

Drewno to materiał znany i powszechnie stosowany od wieków. Pojawiał się i w chatach chłopskich, jak i na dworach oraz w pałacach. Nic dziwnego, jest to bardzo wdzięczny, popularny materiał, który cechuje się wyjątkową trwałością oraz doskonałym wyglądem i charakterem. Drewniane meble potrafią przetrwać wieki, a wraz z biegiem lat, stają się coraz ciekawsze, ładniejsze oraz bardziej wyjątkowe. Dzisiaj takie szafy, łóżka czy stoły to także pewien prestiż oraz znak, że chcemy wykreować przestrzeń z ciepłą, przyjazną atmosferą. Meble stworzone z drewna mogą być dowolnie personalizowane oraz dopasowane do różnych potrzeb. Sprawdzą się więc w biurze, w domu, w hotelu czy w restauracji.!

producent - nowoczesne meble drewniane
Produkujemy 50 tirów mebli tapicerowanych miesięcznie
Nasze meble można zobaczyć w domach na całym świecie
1000 transakcji miesięcznie ze sklepu mebleropez.pl

Nowoczesne meble drewniane

Choć naszą specjalizacją są meble tapicerowane, to w codziennej pracy bardzo często wykorzystujemy drewno. Tworzymy z niego solidne oraz oryginalne meble, ale wykorzystujemy je też jako element funkcjonalny lub dekoracyjny przy produkcji kanap czy narożników. Nowoczesne meble drewniane w naszym wykonaniu to wysoka jakość, dbałość o detale oraz duża różnorodność. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno meble do salonu, jak i do sypialni, do ogrodu czy do jadalni. Proponujemy przestronne szafy z uchylanymi lub przesuwanymi drzwiami, te jednoskrzydłowe, jak i dwu czy trzyskrzydłowe.

Mamy także oryginalne, eleganckie i nowoczesne komody, które sprawdzą się w sypialni, w pokoju młodzieżowym czy w pokoju dziennym. Są to małe, jak i większe meble, które różnią się stylem oraz funkcjonalnością. Drewniane meble to również wszelkiej maści stoły, stoliki oraz biurka. Są one solidne i dobrze radzą sobie z utrzymywaniem większych ciężarów. Oczywiście wśród naszych produktów nie mogło zabraknąć nowoczesnych oraz klasycznych łóżek. Są to modele, które świetnie wpisują się w minimalistyczne wnętrza, jak i te, które są zdobione i pozwalają na to, by poczuć się jak królowa czy król w eleganckim łożu. Właśnie z myślą o wielbicielach luksusu, stworzyliśmy dekoracyjne łóżka.

Drewniane meble w wielu wzorach i kolorach

W naszej firmie wykorzystujemy kilka gatunków drewna. Znaczna część z nich to dębowe produkty, które sprawdzają się we wnętrzach o różnym charakterze. Tworzymy także z orzecha oraz bardziej egzotycznych gatunków drewna, więc każdy mebel jest na swój sposób unikatowy. Chcemy, by te meble drewniane od producenta zaciekawiały swoim wyglądem oraz budowały specjalny i ciepły charakter wnętrza. Właśnie dlatego proponujemy komody oraz szafy, na których widoczne są naturalne słoje. Ale przygotowaliśmy też meble, które pomalowane są bejcami, lakierami oraz farbami w jaśniejszych oraz ciemniejszych odcieniach. Mogą być jednolite i matowe lub połyskujące, czy też pokryte kolorem tak, że widać strukturę drewna.

Jeśli są Państwo zainteresowani drewnianymi meblami, to zapraszamy do przejrzenia oferty. Możemy też stworzyć produkty na zamówienie lub dopasować je do Państwo preferencji. Może to być produkt stworzony z dębu czy orzecha, utrzymany w jasnej lub ciemnej stylistyce. Co więcej, wiele gatunków drewna, takich jak choćby dąb, jest podatnych na wyginanie. Dlatego możemy zaprojektować szafy czy ramy łóżek, które są zaokrąglone i charakteryzują się wyjątkowym kształtem. Jedno jest pewne, meble z drewna sprawią, że pokój czy biuro będą wyglądały jedynie w swoim rodzaju.

Meble drewniane od producenta

Choć powszechnie dąb, merbau czy orzech pojawiają się w sypialniach oraz salonach, to dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz dobrym sposobom na impregnację, z powodzeniem można je stosować także tak, gdzie panuje duża wilgotność. Sprawdzają się więc w łazienkach, a także w kuchniach. Meble drewniane od producenta Ropez są też na tyle trwałe, że po odpowiednich zabiegach ochronnych oraz pielęgnacyjnych, można je stawiać nawet w altanie czy w ogrodzie. Tym bardziej, że w firmie Meble Ropez stosujemy różne gatunki drewna. Te klasyczne i dobrze u nas znane, jak i bardziej egzotyczne, charakteryzujące się innymi właściwościami. Powiedzieć, że drewno to uniwersalny materiał, to wciąż mało.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART