Chesterfield Sofa 2 osobowa LAURA - Sklep internetowy Meble Ropez


Chesterfield Sofa 2 osobowa LAURA

2 035,99 zł

Czas dostawy: 14 dni roboczych

Darmowa dostawa na terenie całej Polski!

Opinie o produkcie

Nikt nie napisał recenzji

zapłać z payu
Opis
Szerokość184 cm
Głębokość90 cm
Wysokość78 cm
Wysokość siedziska49 cm
Głębokość siedziska58 cm
Więcej informacji

Sofa 2 osobowa z kolekcji Laura w stylu Chesterfield 

Meble przeznaczone dwuosobowe doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o niewielkich wymiarach, które chcemy dobrze zagospodarować. Sofy 2-osobowe są praktyczne i zapewniają miejsce do siedzenia dla większej liczby osób niż na przykład fotele i są zdecydowanie mniejsze niż duże kanapy lub narożniki. Przedstawiony dziś model sofy nie tylko pozwoli nam zagospodarować wnętrze, lecz także nadać mu osobisty charakter. Wbrew pozorom sam wzór mebla nie jest skierowany tylko do “staromodnych wnętrz” - wzornictwo i kształt sofy tak naprawdę sprawdzi się zarówno w tych klasycznych, jak i całkiem nowoczesnych wnętrzach, pokazując tym samym jego ponadczasowość. 

Dwuosobowa sofa linii Laura - co należy o niej wiedzieć? 

Przede wszystkim musimy pamiętać, że każdy oglądany przez nas mebel posiada własne parametry, przez co nie jest możliwe, by każdy z nich zmieścił się w naszym domu czy mieszkaniu. Istotne są wymiary, które w naszym przypadku wynoszą odpowiednio: 184 centymetrów (szerokość), 90 centymetrów (głębokość) i 78 centymetry (wysokość). Dodatkowo producent podaje nam tutaj również wymiary siedziska, które wynoszą: 49 na 58 centymetry (wysokość na głębokość siedziska). Sam mebel jest wolnostojący, wykonany z pianki wysokoelastycznej i sprężyny falistej, wzmocniony korpusem wykonanym z dobrze wyselekcjonowanego drewna. Elegancki design podkreśli oryginalny charakter wnętrza. 

Jest to mebel wolnostojący, w całości obity tkaniną.

Kolekcja Laura wykonana jest z pianki wysokoelestycznej oraz sprężyny falistej, szkielet mebla wykonany jest z bardzo mocno wyselekcjonowanego drewna.

Istnieje możliwość zamówienia w innych tkaninach niż na zdjęciach.

Sofę można zamawiać również w innych tkaninach:

Opinie

Path: > > > Chesterfield Sofa 2 osobowa LAURA
Produkty powiązane
Wszelkie prawa zastrzeżone 2021 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART