Materace kieszeniowe - Meble Ropez

Filtruj

Cena

300 zł - 525 zł

Wysokość

15 cm - 25 cm

Informacje

Promocje

Materace kieszeniowe

Nie da się ukryć, że na jakość naszego snu wpływa przede wszystkim odpowiednio dobór materaca, dlatego też kwestia ta powinna być odpowiednio przemyślana. Dobry sen to przecież dobre samopoczucie oraz energia na cały następny dzień. Dlatego też jeżeli poszukują Państwo trwałych, wygodnych i solidnych materacy, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą materacy kieszonkowych, które pochodzą od znanego i cenionego producenta, będącego gwarancją Państwa zadowolenia. To doskonała oferta obok której na próżno szukać w innych sklepach internetowych!

materace bonelowe w niskich cenach
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Jakie są zalety materacy kieszeniowych?

Mówiąc o materacach kieszeniowych nie sposób nie wspomnieć o ich bardzo dużej elastyczności. To właśnie między innymi dlatego są one w stanie doskonale dopasowywać się do kształtu ciała oraz podpierać kręgosłup we wszystkich miejscach z dokładnie taką samą siłą. Co więcej, materac kieszonkowy to także bardzo dobre rozwiązanie w przypadku pary osób. Sprężyny znajdujące się w nim nie są ze sobą połączone, co oznacza, że każda osoba, niezależnie od jej wagi, może bez przeszkód wypoczywać w pełni komfortowo.

Co jeszcze warto wiedzieć o materacach kieszeniowych?

Materac kieszonkowy składa się z osobnych kieszeni, w których znajdują się sprężyny. Nie są one ze sobą w żaden sposób połączone, jak ma to miejsce w przypadku materacy bonelowych, przez co komfort spania na nim jest nieco większy. Dzięki obecności wspomnianych już wcześniej kieszeni, sprężyny nie będą zakłócać wzajemnie swojej pracy, dzięki czemu otrzymujemy tzw. efekt punktowej elastyczności. W praktyce oznacza to, że materac będzie uginał się tylko w miejscu nacisku oraz jego najbliższej okolicy.

Materace kieszonkowe na wyciągnięcie ręki

Jednym z wielu powodów, dla których nasze materace kieszeniowe są tak chętnie przez Państwa nabywane jest z całą pewnością fakt, iż można je zakupić za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Nie wymaga to od Państwa wychodzenia z domu, ani straty czasu na dojazdy do sklepów stacjonarnych. Jest to rozwiązanie szczególnie doceniane dla osób mających mało czasu, które chwilę wolnego wolą przeznaczyć na pozostanie w domu, nie zaś na czasochłonne wizyty w sklepach. Co równie ważne nasz sklep internetowy oferuje Państwu niższe ceny, dzięki czemu nasi Klienci mogą nabywać wysokiej jakości produkty bez konieczności nadwyrężania swojego budżetu.

Wygoda i komfort dzięki materacom kieszonkowym

Dlatego też wszystkie osoby chcące zaopatrzyć swoją sypialnię w praktyczne, wygodne i trwałe materace kieszonkowe, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą, którą przygotowaliśmy specjalnie dla najbardziej wymagających Klientów. Od lat cieszymy się niesłabnącym zaufaniem, a wszystko to przez szeroką ofertę, szybki czas wysyłki oraz indywidualne podejście do każdego z Państwa. Zapraszamy więc do zakupów za pośrednictwem niniejszej strony internetowej, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu z naszą firmą – postaramy się odpowiedzieć na każde z nich.

Materace kieszeniowe to również łatwość dopasowania się do ciała

Znaczna część materacy kieszeniowych posiada kilka stref twardości. To właśnie dzięki takiemu rozwiązaniu materac ten bez przeszkód dopasuje się do wszelkich anatomicznych krzywizn ludzkiego kręgosłupa. Materac kieszeniowy umożliwia więc odpowiednie ułożenie poszczególnych partii naszego ciała, dlatego też polecany on jest szczególnie osobom borykającym się z różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART