Materace kieszeniowe - Sklep internetowy Meble Ropez

Filtruj

Materace kieszeniowe

Sklepy marki Ropez szczycą się ogromną liczbą wiernych klientów. Meble i materace naszej produkcji powstają z najwyższą starannością i precyzją. Dbamy, aby każda z wykorzystanych przez nas metod opierała się na najnowszych i najbardziej sprawdzonych technikach. Cały zespół specjalistów dba o odpowiedni dobór wysoko-gatunkowych materiałów. Precyzja, którą charakteryzuje się każdy naszych przedmiotów, pozwala na bezproblemową eksploatację przez długie lata. Materace kieszeniowe Ropez wykonywane w naszych fabrykach wyróżniają się ponadczasowością i niezwykłą jakością. Są wygodne i bardzo wytrzymałe - nawet po wielu latach użytkowania są w idealnym stanie technicznym oraz wizualnym. Nasze produkty są również wzbogacone o nowatorskie rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami dostępnymi w tej kategorii.

materace bonelowe w niskich cenach
Produkujemy 50 tirów mebli tapicerowanych miesięcznie
Nasze meble można zobaczyć w domach na całym świecie
1000 transakcji miesięcznie ze sklepu mebleropez.pl

Materace kieszeniowe marki Ropez

Wykonywane przez nas materace kieszeniowe zostały przekształcone i udoskonalone. Ich pierwowzorem były tradycyjne modele sprężynowe. W tym przypadku, wykonane z najwyższej jakości drutu sprężyny zostały inteligentnie oddzielone i umieszczone w pojedynczych kieszeniach. Każda z nich nie tylko nie wchodzi w interakcje z pozostałymi, ale również jest dodatkowo wspierana przez kieszeń wykonaną z najwyższej jakości materiałów. Innowacyjne rozwiązanie wprowadzone przez naszych najlepszych specjalistów zostało szybko pokochane przez klientów. Materace kieszeniowe na jednym metrze kwadratowym posiadają ponad 260 oddzielenie usytuowanych sprężyn. Wysokiej jakości drut wykorzystywany do ich produkcji jest dodatkowo hartowany i konserwowany, aby przez lata zapewniał cichą eksploatację. Tak duża liczba kieszeni z najlepszej jakości sprężynami na jednym metrze kwadratowym gwarantuje nie tylko wysoki komfort, ale również najlepsze możliwe dopasowanie do ułożenia ciała.

Materace kieszeniowe - 7 stref

Idealnie przystosowujące się do ciała materace kieszeniowe zostały dodatkowo wyprofilowane w aż 7 różnorodnych strefach. Ta niespotykana i nowoczesna technika wykonywania powierzchni gwarantuje wypoczynek na najwyższym poziomie. Każda ze stref wyróżnia się inną wielkością i szerokością, dzięki czemu podłoże o wiele lepiej jest w stanie dopasować się do ciała swojego właściciela. Materace tak wykonane zapewniają całkowite odciążenie zarówno kręgosłupa, odcinka szyjnego, ramiona czy karku, a tym samym niwelują ból wynikający z niewłaściwego ułożenia ciała. Klienci mogą przez całą noc w błogim śnie nabierać siły na nowy dzień, a ich stawy oraz kości odpoczywają w najkorzystniejszej pozycji. Dodatkowo suma aż 260 kieszeni na metr kwadratowy gwarantuje całkowitą swobodę podczas jakiegokolwiek ruchu. Partner leżący z nami nie odczuje nawet najbardziej inwazyjnej zmiany pozycji, a jego sen nie będzie przerwany.

Dodatkowe warstwy w budowie

Każdy oferowany przez nas materac kieszeniowy został wyposażony w dodatkowe warstwy. Jednym z popularniejszych i często wykorzystywanych przez nas podłoży jest wkład z lateksowych włókien kokosowych, umieszczony np. w modelu "Cocopo". Materace z takim wkładem posiadają dodatkową wentylację oraz utwardzenie jednej ze stron. Kolejną z używanych przez nas warstw jest mata z perforowanego naturalnego lateksu, która poprawia możliwość "oddychania" oraz zapewnia dodatkowe utwardzenie. Materace z warstwą pianki poliuretanowej, wykorzystywanej przy wielu modelach, wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością. Natomiast aż 4-centymetrowej grubości płyta z pianki termo elastycznej pozwala na poczucie niesamowitego komfortu oraz miękkości, a tym samym zmianę właściwości podłoża pod wpływem temperatury ciała właściciela. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas materace kieszeniowe usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagającą osobę.

Materace z kieszenią termoelastyczną

Oferowane przez nas materace kieszeniowe często są dopasowywane do szczególnych potrzeb i wymagań. Jednym z modeli wykonanym dla specjalnej grupy odbiorców jest materac z kieszenią termoelastyczną. Główna baza ze sprężyn kieszeniowych o gęstości rozłożenia aż 270 sztuk na jeden metr kwadratowy, została wzbogacona o płytę z pianki termoelastycznej. Warstwa grubości aż 4 centymetrów zmienia swoje właściwości pod wpływem temperatury ciała właściciela. To niezwykłe rozwiązanie jest określane jako jedno z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych. Inteligentne materace z pianką termoelastyczną są w stanie samodzielnie dopasować się nie tylko do indywidualnej budowy ciała użytkownika, ale również do jego temperatury. Dodatkowo w modelu z kieszenią termoelastyczną wykorzystana została pianka poliuretanowa, zwiększająca wytrzymałość oraz filc oddzielający sprężyny.

Leniwa pianka - komfort na najwyższym poziomie

Wykorzystywanie innowacyjnych metod produkcji, daje nam niezwykłe możliwości rozwoju. Jednym z nowszych trendów, które wprowadziliśmy do kilku modeli materacy jest niezwykła pianka. Warstwa maty określanej jako "leniwa pianka" została stworzona pod okiem najlepszych specjalistów dbających o komfort i nowoczesne rozwiązania. Innowacyjna budowa pianki pozwala na osiągnięcie idealnego dopasowania do ciała klienta - gwarantuje maksymalny poziom wygody podczas snu. Niezwykłe cechy, które posiada "leniwa pianka" zachwycą klientów w każdym wieku. Materace z warstwą tejże pianki perfekcyjnie i szczegółowo wpasowują się w każdy zakamarek ciała właściciela. Cechą charakterystyczną "leniwej pianki" jest bardzo powolne wracanie do pierwotnej formy. Dzięki temu każda zmiana pozycji i wykonany przez nas ruch podczas snu będzie płynnie dopasowywany do materaca.

Materace kieszeniowe z nowoczesnym pokrowcem

Materace kieszeniowe oferowane przez nas sklep sprzedawane są w zestawie z niezwykłym i ponadczasowym pokrowcem. Czysto-biały pikowany materiał został podzielony na dwie zróżnicowane części. Rozdzielone zostały one zamkiem błyskawicznym 360 stopni biegnącym dookoła całego materaca. Klient może przez to rozdzielić pokrowiec i znacznie sprawniej wyczyścić jego powierzchnię. Dodatkowo dzięki nowoczesnej budowie i innowacyjnym metodom produkcji, byliśmy w stanie stworzyć dwie strony: letnią i zimową. Część przeznaczona na zimne i śnieżne dni wykonana jest z owczej wełny o gramaturze 150 gram na jeden metr kwadratowy. Wełna pozwala na zachowanie jak największej ilości ciepła tworzonej przez nasze ciało. Strona letnia, na upalne noce wykonana została z włókniny klimatyzujące o takiej samej gramaturze jak warstwa z owczej wełny. Włóknina pozwala na odczuwanie pełnego komfortu termicznego i odpowiedniej wentylacji ciała. Dodatkowo, pokrowiec chroni materac przed zabrudzeniami i pozwala na długie lata zachować nieskazitelny stan. Nasz internetowy sklep oferuje nie tylko najwyższej jakości materace kieszeniowe, ale również profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia. Chętnie pomagamy naszym klientom wybrać model idealnie dopasowany do ich własnych potrzeb. Gwarantujemy również szybką dostawę pod wskazany przez klienta adres. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2023 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART