Materace bonellowe - Sklep internetowy Meble Ropez

Filtruj

Materace bonellowe

Fabryka Ropez od lat funkcjonuje na rynku meblowym. Tworzymy zarówno tradycyjne produkty, takie jak szafy, komody czy biurka, jak i bardzo wygodne materace bonelowe. Nowatorskie rozwiązania i innowacyjne metody technologiczne, które wprowadzamy do naszych pracowni, dają możliwość uzyskania nowych poziomów komfortu, jakości i wytrzymałości. Jako producent jednych z popularniejszych produktów, prowadzimy również sprzedaż detaliczną swoich artykułów. Każdy z mebli przygotowywany jest z niezwykłą precyzją i szczególną uwagą przywiązywaną nawet do najmniejszych detali. Nasze materace zachwycają solidnością oraz wygodą. Każdy z mebli wychodzący z fabryki musi przejść restrykcyjne testy jakościowe, dzięki którym obietnice składane klientom są w 100% zgodne z rzeczywistością. Doświadczeni branżowi specjaliści, z którymi współpracujemy na co dzień, dbają o jak największy dobór niepowtarzalnych udogodnień i funkcji do każdego z produktów. Dzięki temu meble Ropez przez długie lata są w stanie utrzymać idealny stan zarówno wizualny i techniczny. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem.

bonelowe materace
Produkujemy 50 tirów mebli tapicerowanych miesięcznie
Nasze meble można zobaczyć w domach na całym świecie
1000 transakcji miesięcznie ze sklepu mebleropez.pl

Innowacyjne materace bonellowe

Tradycyjne i często źle kojarzące się materace sprężynowe postanowiliśmy udoskonalić. Obecnie naszym klientom oferuje bardzo wygodne materace bonelowe, które zapewniają wypoczynek na najwyższym poziomie. Sprężyny typu bonell, umieszczone zostały jako główne podłoże materaca. Zostały wykonane ze specjalistycznie hartowanego drutu o grubości 2,2 milimetra. To zupełnie nowa odsłona klasycznych sprężyn. Jeden metr kwadratowy liczy aż 115 pojedynczych sprężynek ułożonych w nowoczesny i bardzo wygodny sposób. Dzięki dużej ilości oraz wytrzymałości sprężyn, oferowane przez nas materace są w stanie dopasować się do ciała swoich właścicieli, a na dodatek zapewnić perfekcyjną pozycję dla kręgosłupa. Tak odciążony odcinek szyjny, ramiona i same plecy mogą przez całą noc odpocząć, a klienci mogą zapomnieć o bólach związanych ze złą pozycją snu. Dodatkowym atutem każdego z materacy Ropez jest odpowiednie ułożenie głównego materiału tak, że nie jesteśmy w stanie odczuć jakichkolwiek ruchów osoby leżącej obok nas.

Materace z niezwykłymi właściwościami

Każdy z naszych produktów wykonywany jest z niezwykłą starannością. Odpowiednio dobrane materiały czy wkłady umieszczone między warstwami, zapewniają najwyższy poziom komfortu każdego dnia. Aby nasi klienci byli w stanie cieszyć się nawet najmniejszą chwilą spędzoną w łóżku, postanowiliśmy zadbać o kilka dodatkowych warstw w budowie materacy. Jedną z popularniejszych opcji, używanych przy wielu materacach Ropez, jest wkład wykonany z lateksowych włókien kokosowych. Zapewnia on niezwykłą wentylację dla całego materaca. Równie często wykorzystywaną warstwą jest płyta kokosowa, którą umieszczamy na jednej ze stron. Gwarantuje ona swobodny przepływ powietrza pomiędzy bonellowym wnętrzem a ciałem właściciela. Materace bonelowe znajdujące się w przygotowanej przez nas ofercie są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Już za niewielkie pieniądze możecie nabyć produkt najwyższej jakości, który zapewni wypoczynek na najwyższym poziomie.

Materace ze zwiększoną wytrzymałością

Oprócz klasycznych modeli, czy też tych urozmaiconymi przewiewnymi warstwami, posiadamy również materace ze zwiększoną wytrzymałością. Chcąc zapewnić każdemu użytkownikowi maksimum komfortu i dopasowania do jego indywidualnych potrzeb, nie mogliśmy zapomnieć o tak ważnym czynniku. Specjalistyczna budowa pianki poliuretanowej umieszczonej np. w modelu "Materac Bonell Pianka Kokos" umożliwia odpowiednią stymulację ciała, wygodę i wytrzymałość dla osób z większą masą ciała, czy niezwykle precyzyjne dopasowanie oraz ułożenie ciała dla klientów walczących z nawracającymi urazami stawów czy kości. Materace wyposażone w warstwę z pianki poliuretanowej są w stanie wytrzymać znacznie większy nacisk, gwarantując tym samym maksymalny poziom odprężenia i wygody.

Ponadczasowe materace bonelowe w atrakcyjnych cenach

Każdy oferowany przez nas materac bonelowy jest wykonany z antyalergicznego materiału, który sprawia, że niekomfortowe podrażnienia mogą odejść w zapomnienie. Dodatkowe warstwy umieszczone w artykułach bonellowych pozwalają klientom na odczuwanie maksymalnej wygody. Materace wyposażone jednocześnie w różne dodatkowe maty są często połączeniem idealnie wpisującym się w aktualne problemy zdrowotne, takie jak bóle kręgosłupa, głowy, zmęczenie czy budzenie się w nocy. Dzięki ponadczasowo i nowocześnie rozmieszczonym sprężynom o grubości 2,2 milimetra, każdy, nawet największy ruch, znajdującego się obok nas partnera, nie wybudzi nas z błogiego i przyjemnego snu. Wytrzymały drut hartowany zapewnia dodatkowo cichą i niezawodną pracę, która nawet po wielu latach użytkowania nie będzie skalana skrzypieniem, piszczeniem czy wbijającymi się twardymi elementami.

Specjalne pokrowce dla każdego

Materace z fabryki mebli Ropez dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach. Jednak dodatkowo postanowiliśmy każdy z nich wyposażyć w ponadczasowy pokrowiec. Czysto-biały pikowany materiał podzielony na dwie strony oddzielony jest błyskawicznym zamkiem 360 stopni. Okalający cały materac dookoła zapewnia możliwość swobodnego rozdzielania oraz wyczyszczenia jednej z powierzchni. Pokrowiec podzielony jest również na stronę letnią i zimową. Część przeznaczona na gorące dni wykonana jest z włókniny, która zapewnia swobodny przepływ powietrza, odpowiednią wentylację i komfort termiczny. Natomiast strona na długie, chłodne noce powstała z owczej wełny. Jest pikowana z tkaniną i wykonana tak, aby zatrzymać jak najwięcej uciekającego z ciała ciepła. Dzięki takiemu rozwiązaniu na każdą porę roku mamy praktycznie dwa różne materace, które idealnie dopasują się do aktualnie panujących warunków klimatycznych. Już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas materace bonelowe usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy również szybką realizację zamówienia.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2023 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART