Materace bonellowe - Meble Ropez

Filtruj

Cena

225 zł - 270 zł

Wysokość

15 cm - 20 cm

Informacje

Promocje

Materace bonellowe

Na jakość naszego snu wpływa przede wszystkim odpowiedni dobór materaca, dlatego też kwestia ta powinna być odpowiednio przemyślana. Dobry sen to przecież dobre samopoczucie oraz energia na cały następny dzień. Dlatego też jeżeli poszukują Państwo trwałych, wygodnych i solidnych materacy, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą materacy bonelowych, które pochodzą od znanego i cenionego producenta, będącego gwarancją Państwa zadowolenia. To doskonała oferta obok której nie da się przejść obojętnie!

Materace bonelowe wykorzystywane są w tapicerstwie od bardzo dawna. W przeszłości były pokrywane niewielką warstwą poliuretanowej pianki, co sprawiało, że po pewnym czasie sprężyny znajdujące się w materacu przebijały tapicerkę i wydostawały się na zewnątrz. Na szczęście, współcześnie sprężyny znajdujące się w materacach bonelowych zostały pokryte specjalną warstwą ochronną, które skutecznie zapobiega wydostawaniu się ich na zewnątrz. Najczęściej tego typu warstwy wykonuje się z trawy morskiej, włókna kokosowego lub też końskiego włosia.

bonelowe materace
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Zalety materacy bonelowych

Jednym z wielu powodów, dla których nasze materace bonelowe cieszą się tak dużym uznaniem wśród szerokiej grupy naszych Klientów jest ich niewysoka cena. Drut nie jest materiałem drogim, dlatego też tego typu materace można dostać za niewielkie pieniądze. Co równie ważne, są one niezwykle wygodne oraz komfortowe dla kręgosłupa i zapewniają najwyższą jakość snu oraz odpoczynku. Nic więc dziwnego, że produkt ten od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wielu osób!

Wygoda zakupów materaców bonelowych przez internet

Powodem, dla którego nasze materace bonelowe są tak chętnie przez Państwa nabywane jest z całą pewnością również fakt, iż można je zakupić za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Nie wymaga to od Państwa wychodzenia z domu, ani straty czasu na dojazdy do sklepów stacjonarnych. Jest to rozwiązanie szczególnie doceniane dla osób mających mało czasu, które chwilę wolnego wolą przeznaczyć na pozostanie w domu, nie zaś na czasochłonne wizyty w sklepach. Co równie ważne nasz sklep internetowy oferuje Państwu niższe ceny, dzięki czemu nasi Klienci mogą nabywać wysokiej jakości produkty bez konieczności przepłacania.

Materace bonelowe – zapraszamy do zakupów w sklepie Ropez

Jeżeli poszukują Państwo solidnych, eleganckich i wytrzymałych materacy bonelowych do swojej sypialni, to nie mogliście trafić lepiej. Wszystkim swoim Klientom możemy zagwarantować zakup produktów z najwyższej półki bez konieczności wydawania zawyżonych sum pieniędzy. Od lat cieszymy się niesłabnącym zaufaniem, a wszystko to przez szeroką ofertę, szybki czas wysyłki oraz indywidualne podejście do każdego z Państwa. Zapraszamy więc do zakupów za pośrednictwem niniejszej strony internetowej, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu z naszą firmą.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART