Materace piankowe - super ceny - Sklep internetowy Meble Ropez

Filtruj

Materace piankowe

Firma Ropez od kilku ostatnich lat króluje na rynku branży meblowej. Jednocześnie jako producent oraz sklep oferujemy klientom najwyższą jakość połączoną z kunsztem wykonania i pięknem designu. Dostępne w naszym asortymencie produkty, takie jak materace piankowe, projektowane są z wysoką dbałością o szczegóły. Dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas klient znalazł perfekcyjnie dopasowany mebel do swoich indywidualnych potrzeb. Przy procesie produkcyjnym korzystamy z innowacyjnych metod i rozwiązań technicznych, a także z pomocy najlepszych branżowych specjalistów, którzy czuwają nad nieskazitelnym wykończeniem każdego detalu. Piękne i ponadczasowe meble Ropez idealnie wpisują się nowe trendy architektoniczne. Modne artykuły z naszego sklepu, takie jak np. materace, wykonywane są jedynie z najlepszych gatunkowo materiałów, które przy użytkowaniu są w stanie zapewnić swojemu właścicielowi najwyższy poziomy komfortu. Nieskazitelnie wykonane produkty z naszej fabryki będą przez długie lata utrzymywały perfekcyjny stan wizualny oraz techniczny.

piankowe materace - ceny
Produkujemy 50 tirów mebli tapicerowanych miesięcznie
Nasze meble można zobaczyć w domach na całym świecie
1000 transakcji miesięcznie ze sklepu mebleropez.pl

Dobrze dobrany materac kluczem do idealnego wypoczynku

Łóżka jednoosobowe, rozkładane, piętrowe dla rodzeństwa czy łoża małżeńskie o dużych gabarytach - nieważne, które z nich posiadasz, każde musi być wyposażone w odpowiedni materac. Dobór miejsca wypoczynku do indywidualnych potrzeb jest szansą na stworzenie idealnego snu. Materace piankowe dostępne na rynku występują w wielu rodzajach i modelach. Każdy z nich gwarantuje inny rodzaj odpoczynku i spełnia inne potrzeby. Są w stanie nawet zniwelować uporczywe bóle kręgosłupa, szyi czy ramion, zagwarantować pełen wypoczynek przez całą noc oraz sen nieskalany wbijającymi się sprężynami czy skrzypiącym podłożem.

Materace piankowe z fabryki mebli Ropez

Wszystkie produkty dostępne w naszych sklepach tworzone są z najwyższą starannością. Szczegółowo dobrane materiały pozwalają nam zagwarantować każdemu z klientów niepowtarzalny poziom wypoczynku oraz komfortu. Oprócz tradycyjnych mebli w swoim asortymencie posiadamy również wyjątkowe materace. Różnorodne, wyposażone w dodatkowe warstwy mat czy płyt, zaskakują swoją jakością wszystkich odwiedzających nasze sklepy. Jednym z produkowanych przez nas modeli są artykuły o bazie piankowej. Wykonane z najwyższej jakości pianki o gęstości aż 25 kilogramów na jeden metr sześcienny są w stanie utrzymać każdy ciężar, zapewniając mu idealną wygodę. Ich grubość waha się od 10 do 15-stu centymetrów. Mimo to każdy posiada niezwykłe cechy, które składają się na nienaganny czas snu. Materace piankowe Ropez wykonywane z najwyższych gatunkowo materiałów zapewniają perfekcyjne dopasowanie się do kształtu ciała użytkownika. Teraz nawet niewinna drzemka czy całonocny odpoczynek staje się chwilą, którą z chęcią celebrujemy i ponownie do niego wracamy.

Wyjątkowe funkcje produktów Ropez

Materace dostępne w naszych sklepach wyróżniają się niezwykłym przystosowaniem do użytkownika. Długoletnie doświadczenie współpracujących z nami specjalistów i dogłębne poznanie każdego zakamarka branży pozwoliło nam na dotarcie do nawet najbardziej wymagających potrzeb klienteli. Teraz jesteśmy w stanie tworzyć niepowtarzalne artykuły, które swoją jakością i wygodą mogą spokojnie nosić miano "światowych". Czysto białe materace piankowe, produkowane w naszych fabrykach oparte są na innowacyjnych technologiach, które pozwalają nam wyposażyć każdy z produktów w niezwykły zestaw właściwości. Specjalistycznie dobrana gęstość oraz grubość perfekcyjnie wiąże się z dostępnym w zestawie pokrowcem, który posiada zamek 360 stopni oraz dwie strony; letnią i zimową. Nasze produkty są projektowane w odpowiedni sposób, dzięki czemu bez problemu można je stosować przy łóżkowych stelażach regulowanych oraz amortyzowanych. Jednoczesna uniwersalność połączona z wyjątkowym dopasowaniem do indywidualnych potrzeb właściciela to atuty proponowanego przez nas asortymentu.

Klasyczne materace piankowe w nowoczesnej wersji

W swoim asortymencie posiadamy aż 3 główne modele materacy, gdzie podstawowym podłożem jest pianka. Jednym z nich jest materac "Foamby". Idealna klasyczna formuła, która przez długie lata będzie zachwycała nieskazitelnym stanem. Materace piankowe posiadają gęstość określaną na 25 kilogramów na 1 metr sześcienny, a także wysokość 10-ciu centymetrów, co sprawia, że zagwarantują perfekcyjny poziom komfortu. Oprócz tego dostępny na naszych sklepowych półkach jest model "Arizona", który został wzbogacony o profilowanie w 7 strefach. Niezwykła technika rozmieszczenia i układu wgłębień w materacu, pozwoliła na stworzenie produktu wzbudzającego zachwyt u nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki takim strefom do ciała klienta dopasowuje się cała powierzchnia na której leży, a jego kręgosłup, odcinek szyjny czy ramiona są w stanie odpocząć. Materace piankowe bez względu na model, dostępne są w zestawie ze specjalnym pikowanym pokrowcem, który nie tylko ułatwia czyszczenie, ale również gwarantuje odpowiednie przystosowanie do każdej pory roku, dbając o nasz komfort i odpowiednią wentylację naszej skóry.

Materace piankowe profilowane w 7 strefach

Produkcja materacy wymaga od nas ciągłego udoskonalania ich formuły. Chcąc zapewnić naszym klientom jak najwyższy poziom komfortu, nie możemy poprzestać na dawnych technikach i sposobach produkcji. Innowacyjne rozwiązania pomagają nam w tworzeniu niepowtarzalnych produktów, które są w stanie perfekcyjnie dopasować się do swoich właścicieli. W asortymencie sklepu Ropez znajdują się materace piankowe tzw. profilowane w 7 strefach. Ten nowoczesny sposób kształtowania powierzchni daje niespotykane możliwości i zaskakujące efekty przy nawracających bólach pleców itd. Odpowiednie ułożenie wzniesień w jednym materacu sprawia, że dopasowuje się on do naszego ciała ze zróżnicowaną siłą, tak, aby odciążyć kręgosłup, a jednocześnie dawać poczucie bezpieczeństwa i wygody. Po nocy spędzonej na tak wyposażonym łóżku budzimy się rześcy, wypoczęci i pełni energii. Dodatkowo materace piankowe z pokrowcem w wariantach lato/zima, pozwalają na użytkowanie ich przez cały rok, bez potrzeby wymiany na bardziej przewiewne lub te sprawniej zatrzymujące ciepło.

Połączenie dodatkowych warstw

Specjalistyczne połączenie dodatkowych warstw pozwoliło na utworzenie kolekcji, która idealnie sprawdzi się przy klientach z większymi potrzebami. Przyszli właściciele produktów Ropez mogą zapomnieć o dokuczających bólach związanych z nawracającymi urazami czy zbyt słabym podłożem przy większej wadze. W swoich sklepach posiadamy materace piankowe, które zostały wzbogacone o nawet kilka warstw specjalistycznych mat wspomagających różne funkcje. Dostępne mamy zarówno materace z 7-mioma strefami połączone z płytą kokosową i pianką poliuretanową czy o bazie ze sprężyn kieszonkowych wzbogaconą o warstwę z pianki poliuretanowej oraz filcu, który oddziela sprężyny, tym samym zwiększając wytrzymałość materaca. Takie rozwiązania pomogą naszym klientom w walce z urazami, stymulacją wzrostu młodych użytkowników czy odczuwaniu pełnego komfortu i wypoczynku nawet przy większej wadze ciała. Tak wyposażone łóżko sprawdzi się w każdych warunkach na długie lata, nawet ekstremalnego użytkowania.

Pokrowiec okalający materac w wyjątkowy sposób

Wszystkie nasze materace dostępne są w sprzedaży z niezwykłymi pokrowcami. Nie tylko zapewniają bezwzględną czystość, ale również pomagają utrzymać go przez dłuższy czas w idealnej i nieskazitelnej formie. Powierzchnia pokrowca wykonana z pikowanego materiału spersonalizowana jest według pór roku. Jedna strona, przeznaczona na letnie i gorące zapewni odpowiedni przepływ powietrza. Warstwa z włókniny poliestrowej o gramaturze 150 gram na jeden metr kwadratowy udostępnia dopływ powietrza i wentylację, dzięki czemu nasze ciało podczas snu jest delikatnie klimatyzowane i wietrzone. Druga ze stron, zimowa, jest przeznaczona na mroźne dni, w które potrzebujemy zatrzymać jak najwięcej naszego ciepła. Wykonana z owczej wełny, o takiej samej gramaturze jak warstwa letnia, zapewnia ciepło i komfort snu w chłodne dni. Dodatkowo pokrowce posiadają zamek okalający materace dookoła. Dzięki temu właściciel może spokojnie zdjąć jedną z części i sprawnie wyczyścić daną połówkę materaca. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas materace piankowe usatysfakcjonują wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. To produkty najwyższej jakości, które w naszym internetowym sklepie dostępne są w bardzo przystępnych cenach. Ponadto zapewniamy profesjonalną obsługę oraz szybką realizację każdego zamówienia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART