Nowoczesne kanapy rozkładane - Sklep internetowy Meble Ropez

Filtruj

Cena

975 zł - 4155 zł

Wysokość

60 cm - 95 cm

Głębokość

75 - 165

Szerokość

75 - 315

Nowoczesne kanapy rozkładane

Kanapa to mebel, który jest centralnym punktem każdego salonu. Najlepiej, aby była wygodna i funkcjonalna. W naszym sklepie internetowym mebleropez.pl oferujemy nowoczesne kanapy rozkładane, dzięki czemu uzyskujemy także wygodną powierzchnię do spania. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, pozwalające na przykład przyjmować na noc gości.

Nowoczesne, eleganckie kanapy skuszą niejednego potencjalnego klienta. Naszym klientom dajemy możliwość zamówienia różnych tkanin obiciowych, a także materiałów w rozmaitych kolorach. Nowoczesne kanapy bardzo dobrze wkomponują się w wystrój salonu, czyniąc go kunsztownie urządzonym. Nowoczesne kanapy dostępne w naszej ofercie mają również bardzo atrakcyjne ceny, dlatego może je zakupić niemal każdy z naszych klientów, bez obaw o jakość danego produktu.

wygodne nowoczesne i rozkładane kanapy
Produkujemy 50 tirów mebli tapicerowanych miesięcznie
Nasze meble można zobaczyć w domach na całym świecie
1000 transakcji miesięcznie ze sklepu mebleropez.pl
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 60 elementów
 • PROMOCJA

  JUMBO to nowoczesne rozwiązanie do Państwa salonów. Ten mebel jest nie tylko efektowny, ale także wygodny i praktyczny. 

  2 759,99 zł
 • Kolekcja York Blink oznacza się subtelnością i wyszukanym stylem. Miękkie linie brył zdają się płynnie łączyć ze sobą, przenikać i jednocześnie stanowić swoje własne kontynuacje. Wzornictwo wnosi do wnętrza nową definicję elegancji w której liczy wyszukany dyskretny detal w postaci przeszyć oraz kryształów zastępujących guziki.

  2 159,99 zł
 • PROMOCJA
  (5/5) z 1 ocen

  Kolekcja York Blink oznacza się subtelnością i wyszukanym stylem. Miękkie linie brył zdają się płynnie łączyć ze sobą, przenikać i jednocześnie stanowić swoje własne kontynuacje. Wzornictwo wnosi do wnętrza nową definicję elegancji w której liczy wyszukany dyskretny detal w postaci przeszyć oraz kryształów zastępujących guziki.

  1 689,99 zł
 • (5/5) z 2 ocen

  Kolekcja York oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  1 519,99 zł
 • (5/5) z 1 ocen

  Kolekcja York oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  1 929,99 zł
 • Kolekcja Oxford oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  1 589,99 zł
 • Kolekcja Oxford oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  2 009,99 zł
 • (5/5) z 1 ocen

  Kolekcja Derby oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  1 799,99 zł
 • PROMOCJA
  (5/5) z 1 ocen

  Kolekcja Cambridge oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  2 849,99 zł
 • Kolekcja Cambridge oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  2 269,99 zł
 • Kolekcja Persyl oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  2 519,99 zł
 • Kolekcja Persyl oznacza się elegancją i wyszukanym stylem. Model jednocześnie doskonale pasuje do tradycyjnego wnętrza i do nowoczesnego wystroju.

  2 189,99 zł
Pokazuje 1 - 12 z 60 elementów

Kanapy w nowoczesnym stylu

Gwarantujemy satysfakcję z zakupu, szybką dostawę i najniższe ceny na rynku. Przez wiele lat udowadnialiśmy, że zakupy w naszym sklepie są opłacalne. Najlepszym tego dowodem jest zadowolenie naszych klientów. Oferowane w naszym sklepie nowoczesne kanapy rozkładane są jednymi z najbardziej popularnych mebli.

Oferta nowoczesnych kanap w naszym sklepie

Wszystkie meble dostępne w ofercie produkowane są w naszej fabryce, przez co mają one bardzo dobrą jakość i można je zakupić w przystępnych cenach. Dzięki zakupom w sklepie Ropez, stworzymy nowoczesne, atrakcyjne wyposażenie wnętrza. W naszym sklepie internetowym wybierzecie Państwo meble przeznaczone do różnych pomieszczeń, na przykład łóżka do sypialni, kanapy nowoczesne do salonu czy meble tapicerowane do ogrodu. Każdy mebel ma bardzo dobrą jakość i atrakcyjny wygląd.

Nowoczesne, piękne kanapy rozkładane – propozycja naszego sklepu internetowego

W naszym sklepie internetowym mebleropez.pl oferujemy wiele nowoczesnych kanap, z których użytkowania każdy klient będzie zadowolony. Polecamy m.in. kanapę rozkładaną JUMBO, która jest bardzo elegancka i praktyczna. Ma dosyć duże rozmiary, dzięki czemu większa jest również powierzchnia spania.

Oto jej wymiary:
• szerokość: 290 cm,
• wysokość: 80 cm,
• wysokość siedziska: 40 cm,
• głębokość siedziska: 43 cm,
• głębokość: 110 cm,
• powierzchnia spania: 227 x 147 cm.

Tę nowoczesną kanapę można zamówić w różnych rodzajach tkanin Aspen, Casablanca, Cosmic, Ontario, Soft, Amore, Granada, a także MG. Dostępna jest także w rozmaitych kolorach, na przykład w żółtym, zielonym, szarym w różnych tonacjach tych barw. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie dla każdego salonu, odpowiadające na indywidualne potrzeby klienta.

Nowoczesne kanapy – trzyosobowa kanapa Chesterfield z kolekcji YORK Blink

Oprócz nowoczesnych kanap rozkładanych, oferujemy też inne, solidnie wykonane meble. Jednym z nich jest kanapa trzyosobowa Chesterfield z kolekcji YORK Blink, która została zaprojektowana w wyszukanym, subtelnym stylu. Kanapa ma atrakcyjne przeszycia i kryształy zastępujące guziki. Dzięki temu będzie dawała poczucie niezwykłego prestiżu osobom, które postawią ją w swoim salonie. Ta nowoczesna kanapa wykonana jest z pianki wysokoelastycznej, a także ze sprężyny falistej. Jej szkielet powstał z wyselekcjonowanego drewna, co ma odzwierciedlenie w bardzo dobrej jakości produktu.

Wymiary tej nowoczesnej, trzyosobowej kanapy:
• szerokość: 203 cm,
• głębokość: 86 cm,
• wysokość: 72 cm,
• wysokość siedziska: 45 cm,
• głębokość siedziska: 54 cm.

Kanapę można także zamówić w wersji dwuosobowej, a także dokupić fotel w tym samym fasonie.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART