Meble systemowe młodzieżowe - Sklep internetowy Meble Ropez

Filtruj

Promocje

Meble systemowe młodzieżowe

Dzieci szybko dorastają, zmieniają się ich pasje, zainteresowania oraz upodobania. Wraz z kolejnymi latami życia pociechy, zmieniają się też jej potrzeby, w tym te dotyczące zabawy, nauki i wypoczynku. Dlatego projektując pokój dla dziecka, warto postawić na systemowe meble młodzieżowe. Można je odpowiednio dobrać do wieku i charakteru malucha czy nastolatka. Jest to lepsze rozwiązanie, niż kupno meblościanki czy pojedynczych mebli od różnych producentów. Przemawia za nim uniwersalność oraz możliwość dopasowania oraz wymiany, wtedy, gdy dziecko staje się już za duże na swoje łóżko czy za wysokie na dotychczasowe biurko. Meble systemowe sprzedawane są w całych zestawach, ale też pojedynczo. Dzięki temu można dobierać je tak, by spełniały wszystkie potrzeby oraz oczekiwania dziecka. Gdy już z nich wyrośnie, można pozostawić szafę czy półki, a wymienić łóżko. Zaletą mebli systemowych młodzieżowych jest to, że są ze sobą spójne stylistycznie oraz funkcjonalnie. Są zaprojektowane oraz wykonane w podobnym stylu, jest w nich przemycony ten sam motyw kolorystyczny lub mają bardzo podobne kształty. Nie zajmują jednak całej ściany. Można je dowolnie rozstawić w pokoju. Ustawić tak, by korzystanie z nich było w pełni komfortowe oraz tak, by dodawały wyjątkowego charakteru wnętrzu.

systemowe i funkcjonalne meble młodzieżowe
Produkujemy 50 tirów mebli tapicerowanych miesięcznie
Nasze meble można zobaczyć w domach na całym świecie
1000 transakcji miesięcznie ze sklepu mebleropez.pl

Czym charakteryzują się meble systemowe młodzieżowe oraz dziecięce?

Tworząc meble dla dzieci oraz młodzieży, szczególną wagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa. Dlatego często krawędzie na półkach, łóżkach, szafach czy innych meblach, pozbawione są ostrych części. Są zaokrąglone oraz wypolerowane, tak, by dziecko nie zrobiło sobie krzywdy. Meble systemowe, młodzieżowe oraz dziecięce charakteryzują się też ciekawym i świeżym designem. Są to zarówno pastelowe odcienie, które świetnie sprawdzą się w sypialni najmłodszych, jak i bardziej odważne, wyrazistsze kolory, które z pewnością przypadną do gustu nastolatkom. Proponujemy też zestawy, w których pojawiają się ciekawe połączenia barwne, kontrastowe, jak i stonowane i spokojne.

Poznaj naszą ofertę systemowych mebli młodzieżowych

Dla komfortu najmłodszych dzieci, tworzymy meble dopasowane do ich wzrostu oraz postury. Szafy mają nisko ułożone półki, biurka są niskie i ergonomiczne, a łóżka wystarczająco szerokie, by pociecha z nich nie spadła, gdy ma zły sen. Z myślą o starszych dzieciach, zaprojektowaliśmy meble systemowe młodzieżowe pasujące do różnych styli. Energetyczne i odważne, stonowane i subtelne lub eleganckie i zadbane w najmniejszym detalu – każdy znajdzie coś dla siebie.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2021 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART