Szafa Przesuwna MARIA X - Sklep internetowy Meble Ropez


Szafa Przesuwna MARIA X

1 120,00 zł

Czas dostawy: 14 dni roboczych

Koszt dostawy: od 100zł

Opinie o produkcie

(5/5)
13 ocen - 13 opinii
Zobacz gwiazdki

zapłać z payu
Opis
Szerokość202 cm
Głębokość62 cm
Wysokość218 cm
Więcej informacji

Szafa MARIA X

Szafy są niezbędnym elementem wyposażenia sypialni, garderoby, pokoju młodzieżowego czy przedpokoju. Produkty oferowane przez Fabrykę Mebli Ropez dzięki temu, że posiadają zarówno półki, jak i drążki na wieszaki, pozwalają na perfekcyjne rozmieszczenie rzeczy na całej powierzchni. Proponowane meble twarde projektowane i wykonywane są w oparciu o najnowsze technologie, światowe rozwiązania i ponadczasowe wzornictwo.

Stwórz ponadczasową aranżację

Proponowany mebel to klasa i elegancja przedstawiona w klasycznym stylu. Starannie wykonany, oryginalny wzór dostępny jest w jednej wersji kolorystycznej łączącej czarne szkło ze śliwą. Dzięki zastosowaniu takich barw szafa zyskała wytworności w każdym calu. Jej wymiary oscylują w granicy 202 centymetrów szerokości, 62 głębokości i 218 wysokości. Wewnątrz znajdziemy zarówno drążki na wieszaki, jak również półki, które ułatwią przechowywanie elementów garderoby i osobistych rzeczy. Prezentowany model posiada również eleganckie, srebrne uchwyty w prostej formie, które perfekcyjnie zwieńczają całość koncepcji. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa i doświadczenia naszych pracowników.

Opinie

przez na 06 Feb 2019 (Szafa Przesuwna MARIA X) :
(5/5

Mocna, wytrzymała, przetrzyma ...

Mocna, wytrzymała, przetrzyma wszystko.

przez na 05 Feb 2019 (Szafa Przesuwna MARIA X) :
(5/5

Polecam....

Polecam.

przez na 02 Feb 2019 (Szafa Przesuwna MARIA X) :
(5/5

Szafa przesuwana Jola zrobiła ...

Szafa przesuwana Jola zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Co za styl, a jaka kolorystyka. Po prostu boska! Polecam wszystkim do sypialni!

Path: > > > Szafa Przesuwna MARIA X
Produkty powiązane
Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART