Nowy produkt
Narożnik Mika BIS - to kolekcja o lekkiej formie, która wyróżnia się komfortem.
Na zdjęciu znajduje się narożnik prawy.
Data dostępności:
Szerokość | 281x178 cm |
Głębokość | 103 cm |
Wysokość | 85 cm z poduszkami 68 cm bez poduszek |
Funkcje | Funkcja spania |
Powierzchnia spania : | 228x149 cm |
Ponadczasowy charakter mebli cenią sobie zarówno projektanci jak i klienci chcący zaaranżować swoją przestrzeń salonową. Taki mebel w perfekcyjny sposób wkomponuje się we wnętrza typowo klasyczne, romantyczne czy te zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Drugim wyznacznikiem mebla niezwykle pożądanym jest jego funkcjonalność. W przypadku narożników mówimy tu o dodatkowej funkcji spania. Nawet jeśli nie mamy zamiaru korzystać z niej codzienne, to przyda się ona w sytuacji konieczności przenocowania gości. Ponadto taki design sprawdzi się zarówno w niewielkich kawalerkach, jak i dużych mieszkaniach.
Narożnik Mika Bis z funkcją spania to propozycja od Fabryki Ropez obok której nie możesz przejść obojętnie. Taki mebel w gustowny sposób uzupełni aranżację pomieszczenia oraz wprowadzi nutę wytworności i elegancji. Jej lekka forma zapewnia wysoki komfort siedzenia oraz snu. Produkt występuje w wersji prawostronnej lub lewostronnej, którą określa klient podczas zamówienia. W produkcie zastosowano poliuretanową piankę wysokoelastyczną HR, sprężynę falistą oraz sprężyny bonell. Dzięki podwójnemu sprężynowaniu narożnik jest niebywale komfortowy. Mebel zwieńczony został najwyższej jakości tkaniną obiciową.
Narożnik można zamawiać w poszczególnych tkaninach:
Fajny narożnik....
Fajny narożnik.
Narożnik Mika jest super. Wygl...
Narożnik Mika jest super. Wygląda estetycznie, nowocześnie, przytulnie. Jest wielofunkcyjny, jako kanapa na drzemkę, siedzenie przy stoliku kawowym, siedzisko w kinie domowym, wielkie łoże na noc i jako łatwo dostępny schowek, a nawet jako podręczny stoliczek. Narożnik wykonany jest z tkanin, które łatwo utrzymać w czystości, (wystarczy dobry odkurzacz), a z których możemy zrobić (zamówić) kompozycję topowych kolorów i faktur. Mamy ten narożnik (kombinacja kolorów w naszym 20 metrowym pokoju - salonie jako punkt centralny, tak od jesieni. Jest wspaniale, sprawdził się. W święta było cudownie, a wcześniej mieliśmy obawy, czy wejdzie, nie zagraci, ale nic z tych rzeczy. Z dodatkowymi poduchami, kocami, wprost stroi pokój. Ważna jest tu równowaga barw narożnika i ścian, oświetlenie główne i miejscowe. W każdym razie polecam zakup.
Marka budowana przez lata spowodowała, że nasi klienci kupując u nas czują się bezpiecznie i pewnie.
Wszystkie meble dostarczane są za pomocą wyspecjalizowanego transportu.
3. Dzięki temu, że jesteśmy Producentem możemy zaoferować towar najwyższej jakości w najlepszych cenach.
Też mamy ten narożnik (prawy, ...
Też mamy ten narożnik (prawy, kombinacja tkanin Amore 31, 66, 37), ale w nieco większym pokoju 24 metry kw. Jesteśmy zadowoleni choć mieliśmy problemy z doborem stolika do tego narożnika. Polecam