Materac Lazy Latte - Meble Ropez


Materac Lazy Latte

Nowy produkt

 LAZY LATTE – w tym materacu wierzchnią warstwę stanowi 2 centymetrowa warstwa naturalnego, perforowanego lateksu, pod która znajduje się dodatkowo 2 centymetrowa warstwa pianki termo elastycznej LAZY FOAM.


Więcej szczegółów

440,00 zł

zapłać z payu
Więcej informacji

Takie połączenie sprawia, że materac jest powierzchniowo bardzo komfortowy. Skryta pod lateksem warstwa pianki pod wpływem ciepła ludzkiego ciała idealnie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika. Wysokość wkładu materaca – 18 cm. Wysokość materaca w pokrowcu – 20 cm.

Rdzeń materaca stanowi sprawdzona sprężyna kieszeniowa o gęstości 260 szt. na 1m2. Zamknięte każda w osobnej kieszonce z wigofilu sprężyny pracują cicho i punktowo. To nowatorskie rozwiązanie pozwala spędzać wspólne noce na jednym materacu bez odczucia dyskomfortu z powodu zmiany pozycji drugiej osoby. Kieszonki o zróżnicowanej zastosowaniem innej średnicy drutu twardości ułożone są w 7 stref, co pozwala im optymalnie dopasować się do kształtu ludzkiego ciała.

Wszystkie materace posiadają pokrowce pikowane z zamkiem rozdzielczym 360 stopni lato-zima. Strona zimowa posiada, spikowaną razem z tkaniną, warstwę owczej wełny o gramaturze 150 g/m2, która skutecznie zatrzymuje ciepło z ludzkiego ciała dając poczucie ciepła w czasie zimnych nocy. Strona letnia posiada warstwę włókniny klimatyzującej, poliestrowej o gramaturze 150 g/m2, która w gorące noce zapewniają ciału komfort termiczny i odpowiednią wentylację. Zastosowany zamek rozdzielczy pozwala na zdjęcie z materaca tylko połowy pokrowca bez konieczności podnoszenia materaca, co jest bardzo istotne, zwłaszcza w wypadku materaców o większych wymiarach. Nie bez znaczenia jest też fakt, że połówkę pokrowca znacznie łatwiej uprać w pralce, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnych pralni. Pokrowce można prać w pralce w temp. do 40 St. C.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART