Materac Lazy - Meble Ropez


Materac Lazy

Nowy produkt

 LAZY – pianka leniwa (z ang. LAZY FOAM), to produkt opracowany w laboratoriach NASA. Pianka ta zmienia swoje właściwości pod wpływem temperatury, co pozwala optymalnie dopasowywać się jej do kształtu ludzkiego ciała.


Więcej szczegółów

400,00 zł

zapłać z payu
Więcej informacji

Raz odkształcona, bardzo powoli wraca do poprzedniego kształtu, skąd nazwa leniwa… Zastosowanie 4 centymetrowej warstwy tego technologicznie zaawansowanego produktu pozwala uzyskać niepowtarzalny komfort materaca. Wysokość wkładu materaca – 18 cm. Wysokość materaca w pokrowcu – 20 cm.

Rdzeń materaca stanowi sprawdzona sprężyna kieszeniowa o gęstości 260 szt. na 1m2. Zamknięte każda w osobnej kieszonce z wigofilu sprężyny pracują cicho i punktowo. To nowatorskie rozwiązanie pozwala spędzać wspólne noce na jednym materacu bez odczucia dyskomfortu z powodu zmiany pozycji drugiej osoby. Kieszonki o zróżnicowanej zastosowaniem innej średnicy drutu twardości ułożone są w 7 stref, co pozwala im optymalnie dopasować się do kształtu ludzkiego ciała.

Wszystkie materace posiadają pokrowce pikowane z zamkiem rozdzielczym 360 stopni lato-zima. Strona zimowa posiada, spikowaną razem z tkaniną, warstwę owczej wełny o gramaturze 150 g/m2, która skutecznie zatrzymuje ciepło z ludzkiego ciała dając poczucie ciepła w czasie zimnych nocy. Strona letnia posiada warstwę włókniny klimatyzującej, poliestrowej o gramaturze 150 g/m2, która w gorące noce zapewniają ciału komfort termiczny i odpowiednią wentylację. Zastosowany zamek rozdzielczy pozwala na zdjęcie z materaca tylko połowy pokrowca bez konieczności podnoszenia materaca, co jest bardzo istotne, zwłaszcza w wypadku materaców o większych wymiarach. Nie bez znaczenia jest też fakt, że połówkę pokrowca znacznie łatwiej uprać w pralce, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnych pralni. Pokrowce można prać w pralce w temp. do 40 St. C.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART