Materac Latte - Sklep internetowy Meble Ropez


Materac Latte

470,00 zł

Czas dostawy: 14 dni roboczych

Koszt dostawy: od 100zł

Opinie o produkcie

Nikt nie napisał recenzji

zapłać z payu
Więcej informacji

Materac Latte - nowe podejście do spania

Szukasz materaca do spania, który będzie służył wiele lat? Dbasz o swój komfort spania i zdrowie kręgosłupa? A może zależy Ci na komforcie spania we dwójkę, bez odczuwania zmian pozycji partnera podczas spania? Wybierz materac Latte , który posiada unikatowe rozwiązanie w postaci sprężyn kieszeniowych o gęstości 260 sztuk na 1 metr kwadratowy, co pozwala dostosować się do pozycji ciała. Sprężyny pracują cicho, dzięki temu, że każda sprężyna jest zamknięta w osobnej kieszonce w wigofilu. Kieszonki, w których zastosowano różnej grubości druty sprężyn są ułożone w 7 strefach, co pozwala jeszcze lepiej dostosować się o kształtu ciała człowieka. Dodatkowo materac został wzbogacony o czterocentymetrową mate perforowanego naturalnego lateksu. Płyta lateksowa poprawia możliwości “oddychania” materaca. 

Śpij spokojnie na materacu Latte

W dzisiejszych czasach pędzimy przed siebie i zapominamy jak ważny jest sen. Czy wiesz, że podczas snu Twój organizm cały czas pracuje i regeneruje się, aby mieć siłę na kolejny dzień pełen aktywności? Odpowiedni materac da o spokojny sen, chroni kręgosłup i działa relaksująco. Mebleropez.pl proponują własnie taki materac, który zadba o Twój odpoczynek podczas snu. Pokrowiec, który jest w komplecie z materacem posiada zamek rozdzielczy lato - zima 360 stopni. Strona zimowa ma warstwę grubej i ciepłej owczej wełny, która gwarantuje ciepło w zimowe noce. Z kolei strona letnia zapewnia prawidłowe oddychanie skóry podczas upałów i odpowiednią wentylację. 

Dzięki wysokiej gęstości i odbojności lateks daje poczucie niepowtarzalnego komfortu. Dzięki perforacji wentylacja materaca jest doskonała. Wysokość wkładu materaca - 18 cm. Wysokość materaca w pokrowcu – 20 cm.

Rdzeń materaca stanowi sprawdzona sprężyna kieszeniowa o gęstości 260 szt. na 1m2. Zamknięte każda w osobnej kieszonce z wigofilu sprężyny pracują cicho i punktowo. To nowatorskie rozwiązanie pozwala spędzać wspólne noce na jednym materacu bez odczucia dyskomfortu z powodu zmiany pozycji drugiej osoby. Kieszonki o zróżnicowanej zastosowaniem innej średnicy drutu twardości ułożone są w 7 stref, co pozwala im optymalnie dopasować się do kształtu ludzkiego ciała.

Wszystkie materace posiadają pokrowce pikowane z zamkiem rozdzielczym 360 stopni lato-zima. Strona zimowa posiada, spikowaną razem z tkaniną, warstwę owczej wełny o gramaturze 150 g/m2, która skutecznie zatrzymuje ciepło z ludzkiego ciała dając poczucie ciepła w czasie zimnych nocy. Strona letnia posiada warstwę włókniny klimatyzującej, poliestrowej o gramaturze 150 g/m2, która w gorące noce zapewniają ciału komfort termiczny i odpowiednią wentylację. Zastosowany zamek rozdzielczy pozwala na zdjęcie z materaca tylko połowy pokrowca bez konieczności podnoszenia materaca, co jest bardzo istotne, zwłaszcza w wypadku materaców o większych wymiarach. Nie bez znaczenia jest też fakt, że połówkę pokrowca znacznie łatwiej uprać w pralce, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnych pralni. Pokrowce można prać w pralce w temp. do 40 St. C.

Opinie

Path: > > Materac Latte
Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART