Materac Arizona - Meble Ropez


Materac Arizona

Nowy produkt

 ARIZONA - materac piankowy wykonany z wysokiej jakości pianki o gęstości 25 kg/m3 profilowanej w 7 stref o grubości 15 cm. Dzięki prostej budowie materac sprawdzi się w każdych warunkach.

Więcej szczegółów

260,00 zł

Więcej informacji

Można go z powodzeniem stosować na stelażach regulowanych i amortyzowanych. Dzięki profilowaniu materac dużo lepiej dopasowuje się do kształtu ciała i zyskuje lepszą wentylację. Materac obustronny. Średnio twardy. Wysokość z pokrowcem ok. 17 cm. Pokrowiec lato-zima z zamkiem rozdzielczym 360 stopni.

Wszystkie materace posiadają pokrowce pikowane z zamkiem rozdzielczym 360 stopni lato-zima. Strona zimowa posiada, spikowaną razem z tkaniną, warstwę owczej wełny o gramaturze 150 g/m2, która skutecznie zatrzymuje ciepło z ludzkiego ciała dając poczucie ciepła w czasie zimnych nocy. Strona letnia posiada warstwę włókniny klimatyzującej, poliestrowej o gramaturze 150 g/m2, która w gorące noce zapewniają ciału komfort termiczny i odpowiednią wentylację. Zastosowany zamek rozdzielczy pozwala na zdjęcie z materaca tylko połowy pokrowca bez konieczności podnoszenia materaca, co jest bardzo istotne, zwłaszcza w wypadku materaców o większych wymiarach. Nie bez znaczenia jest też fakt, że połówkę pokrowca znacznie łatwiej uprać w pralce, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnych pralni. Pokrowce można prać w pralce w temp. do 40 St. C.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2017 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART