Materac Arizona - Sklep internetowy Meble Ropez


Materac Arizona

260,00 zł

Czas dostawy: 14 dni roboczych

Koszt dostawy: od 100zł

Opinie o produkcie

Nikt nie napisał recenzji

zapłać z payu
Więcej informacji

Materac Arizona

Szukasz materaca do spania, który będzie służył wiele lat? Dbasz o swój komfort spania i zdrowie kręgosłupa? Koniecznie sprawdź materac Arizona, który został wykonany z wysoką precyzją. Pianka, z której został wykonany jest z wysokiej jakości, ma gęstość 25 kilograma na 1 metr sześcienny, natomiast grubość materaca to 15 centymetrów. Materac dodatkowo jest profilowany w 7 strefach, co umożliwia lepsze dopasowanie się do kształtu ciała. Pokrowiec, który jest w komplecie z materacem posiada zamek rozdzielczy lato - zima 360 stopni. Strona zimowa ma powierzchnię połączoną pikowaniem warstwę owczej wełny o gramaturze 150 gram na metr kwadratowy. Zabieg ten powoduje, że ciało odczuwa przyjemne ciepło w czasie chłodnych zimowych nocy. Natomiast strona letnia posiada warstwę włókniny poliestrowej o 150 gramach na metr kwadratowy, co zapewnia odpowiednią wentylację podczas ciepłych nocy.

Śpij spokojnie na materacu Arizona

Jakie znaczenie ma jakość materaca na sen? Czy materac może poprawić komfort snu, a nawet wpłynąć pozytywnie na stan Twojego zdrowia? Organizm podczas snu odpoczywa i regeneruje siły na kolejny pełen aktywności dzień. Odpowiedni materac sprawi, że wstaje się rano wypoczętym i pełnym wigoru. Mebleropez.pl proponują własnie taki materac, który zadba o Twój spokojny sen. Materac o prostej budowie sprawdzi się na każdym podłożu. Pokrowiec o systemie lato - zima 360 stopni ułatwia możliwość jego czyszczenia. Pokrowiec można prać w 40 stopniach, bez konieczności oddawania go do pralni. Zamek pozwala na ściągnięcie pokrowca z jednej części materaca, bez konieczności podnoszenia go. Taka funkcja znacznie ułatwia czyszczenie materaca.

Można go z powodzeniem stosować na stelażach regulowanych i amortyzowanych. Dzięki profilowaniu materac dużo lepiej dopasowuje się do kształtu ciała i zyskuje lepszą wentylację. Materac obustronny. Średnio twardy. Wysokość z pokrowcem ok. 17 cm. Pokrowiec lato-zima z zamkiem rozdzielczym 360 stopni.

Wszystkie materace posiadają pokrowce pikowane z zamkiem rozdzielczym 360 stopni lato-zima. Strona zimowa posiada, spikowaną razem z tkaniną, warstwę owczej wełny o gramaturze 150 g/m2, która skutecznie zatrzymuje ciepło z ludzkiego ciała dając poczucie ciepła w czasie zimnych nocy. Strona letnia posiada warstwę włókniny klimatyzującej, poliestrowej o gramaturze 150 g/m2, która w gorące noce zapewniają ciału komfort termiczny i odpowiednią wentylację. Zastosowany zamek rozdzielczy pozwala na zdjęcie z materaca tylko połowy pokrowca bez konieczności podnoszenia materaca, co jest bardzo istotne, zwłaszcza w wypadku materaców o większych wymiarach. Nie bez znaczenia jest też fakt, że połówkę pokrowca znacznie łatwiej uprać w pralce, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnych pralni. Pokrowce można prać w pralce w temp. do 40 St. C.

Opinie

Path: > > Materac Arizona
Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART