Materac Latexby - Sklep internetowy Meble Ropez


Materac Latexby

410,00 zł

Czas dostawy: 14 dni roboczych

Koszt dostawy: od 100zł

Opinie o produkcie

Nikt nie napisał recenzji

zapłać z payu
Więcej informacji

Materac Latexyby - nowe podejście do spania

Szukasz materaca do spania, który będzie służył wiele lat? Dbasz o swój komfort spania i zdrowie kręgosłupa? A może zależy Ci na komforcie spania we dwójkę, bez odczuwania zmian pozycji partnera podczas spania? Wybierz materac Latexyby , który posiada unikatowe rozwiązanie w postaci sprężyn kieszeniowych o gęstości 260 sztuk na 1 metr kwadratowy, co pozwala dostosować się do pozycji ciała. Sprężyny pracują cicho, dzięki temu, że każda sprężyna jest zamknięta w osobnej kieszonce w wigofilu. Dodatkowo jedna strona materaca została wzbogacona o wkład z lateksowych włókien kokosowych. Mata utwardza i wentyluje materac. Druga strona materaca została wzbogacona o dwucentymetrowa mata perforowanego naturalnego latexu o gramaturze 65 kilogramów na 1 metr sześcienny. Płyta lateksowa poprawia możliwości “oddychania” materaca. Materac można używać z dwóch stron - strona z matą kokosową jest twarda, a bez maty kokosowej średnio - twarda.

Śpij spokojnie na materacu Latexyby

W dzisiejszych czasach pędzimy przed siebie i zapominamy jak ważny jest sen. Czy wiesz, że podczas snu Twój organizm cały czas pracuje i regeneruje się, aby mieć siłę na kolejny dzień pełen aktywności? Odpowiedni materac da o spokojny sen, chroni kręgosłup i działa relaksująco. Mebleropez.pl proponują własnie taki materac, który zadba o Twój odpoczynek podczas snu. Pokrowiec, który jest w komplecie z materacem posiada zamek rozdzielczy lato - zima 360 stopni. Strona zimowa ma powierzchnię połączoną pikowaniem warstwę owczej wełny o gramaturze 150 gram na metr kwadratowy. Zabieg ten powoduje, że ciało odczuwa przyjemne ciepło w czasie chłodnych zimowych nocy. Natomiast strona letnia posiada warstwę włókniny poliestrowej o 150 gramach na metr kwadratowy, co zapewnia odpowiednią wentylację podczas ciepłych nocy.  

To nowatorskie rozwiązanie pozwala spędzać wspólne noce na jednym materacu bez odczucia dyskomfortu z powodu zmiany pozycji drugiej osoby. Kieszonki o zróżnicowanej zastosowaniem innej średnicy drutu twardości ułożone są w 7 stref, co pozwala im optymalnie dopasować się do kształtu ludzkiego ciała.

 

W materacu LATEXBY zastosowana została z jednej strony mata z lateksowych włókien kokosowych. Jej zadaniem jest powierzchniowe utwardzenie materaca, oraz zapewnienie mu wewnętrznej wentylacji. Z drugiej strony zastosowana została 2 centymetrowa płyta perforowanego (w celu poprawy „oddychania” materaca) naturalnego latexu o gramaturze 65 kg/m3. Materac można używać na obu stronach, lecz każda z nich posiada zróżnicowaną twardość – miękką po stronie z lateksem, oraz twardą po stronie z kokosem.

 

Wysokość wkładu materaca – 17 cm. Wysokość materaca w pokrowcu – 19 cm. Pokrowiec lato-zima z zamkiem rozdzielczym 360 stopni.

Wszystkie materace posiadają pokrowce pikowane z zamkiem rozdzielczym 360 stopni lato-zima. Strona zimowa posiada, spikowaną razem z tkaniną, warstwę owczej wełny o gramaturze 150 g/m2, która skutecznie zatrzymuje ciepło z ludzkiego ciała dając poczucie ciepła w czasie zimnych nocy. Strona letnia posiada warstwę włókniny klimatyzującej, poliestrowej o gramaturze 150 g/m2, która w gorące noce zapewniają ciału komfort termiczny i odpowiednią wentylację. Zastosowany zamek rozdzielczy pozwala na zdjęcie z materaca tylko połowy pokrowca bez konieczności podnoszenia materaca, co jest bardzo istotne, zwłaszcza w wypadku materaców o większych wymiarach. Nie bez znaczenia jest też fakt, że połówkę pokrowca znacznie łatwiej uprać w pralce, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnych pralni. Pokrowce można prać w pralce w temp. do 40 St. C.

Opinie

Path: > > Materac Latexby
Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART