Materac Bonellby - Sklep internetowy Meble Ropez


Materac Bonellby

230,00 zł

Czas dostawy: 14 dni roboczych

Koszt dostawy: od 100zł

Opinie o produkcie

Nikt nie napisał recenzji

zapłać z payu
Więcej informacji

 Materac Bonellby i śpsz spokojnie

Szukasz materaca do spania, który będzie służył wiele lat? Dbasz o swój komfort spania i zdrowie kręgosłupa? A może zależy Ci na komforcie spania we dwójkę, bez odczuwania zmian pozycji partnera podczas spania? Wybierz materac Bonellby, który posiada klasyczny wkład sprężynowy typu bonell. Sprężyny wykonane są z hartowanego drutu stalowego o grubości 2,2 milimetra. Na 1 metr kwadratowy przypada 115 sprężyn, co gwarantuję wysoki komfort podczas spania. Dodatkowo jedna strona materaca została wzbogacona o wkład z lateksowych włókien kokosowych. Mata utwardza i wentyluje materac. Materac można używać z dwóch stron - strona z matą kokosową jest twarda, a bez maty kokosowej średnio - twarda. Materac posiada pokrowiec z systemem lato - zima 360 stopni, który ułatwia jego czyszczenie

Odpoczywaj w pełni na materacu Bonellby

W dzisiejszych czasach pędzimy przed siebie i zapominamy jak ważny jest sen. Czy wiesz, że podczas snu Twój organizm cały czas pracuje i regeneruje się, aby mieć siłę na kolejny dzień pełen aktywności? Odpowiedni materac da o spokojny sen, chroni kręgosłup i działa relaksująco. Mebleropez.pl proponują własnie taki materac, który zadba o Twój odpoczynek podczas snu. Pokrowiec, który jest w komplecie z materacem posiada zamek rozdzielczy lato - zima 360 stopni. Strona zimowa ma powierzchnię połączoną pikowaniem warstwę owczej wełny o gramaturze 150 gram na metr kwadratowy. Zabieg ten powoduje, że ciało odczuwa przyjemne ciepło w czasie chłodnych zimowych nocy. Z kolei strona letnia wyposażona została warstwę włókniny poliestrowej o 150 gramach na metr kwadratowy. Gwarantuje ona dobrą wentylację podczas ciepłych nocy.

Ilość sprężyn przypadająca na 1 m2 – 115 szt. Zapewnia dobre powierzchniowe podparcie dla kręgosłupa i optymalny komfort.

Materac nadaje się do użytku po obu stronach, co znacznie poprawia jego trwałość.

Wysokość wkładu materaca – 15 cm. Wysokość materaca w pokrowcu – 17 cm. Pokrowiec lato-zima z zamkiem rozdzielczym 360 stopni.

Wszystkie materace posiadają pokrowce pikowane z zamkiem rozdzielczym 360 stopni lato-zima. Strona zimowa posiada, spikowaną razem z tkaniną, warstwę owczej wełny o gramaturze 150 g/m2, która skutecznie zatrzymuje ciepło z ludzkiego ciała dając poczucie ciepła w czasie zimnych nocy. Strona letnia posiada warstwę włókniny klimatyzującej, poliestrowej o gramaturze 150 g/m2, która w gorące noce zapewniają ciału komfort termiczny i odpowiednią wentylację. Zastosowany zamek rozdzielczy pozwala na zdjęcie z materaca tylko połowy pokrowca bez konieczności podnoszenia materaca, co jest bardzo istotne, zwłaszcza w wypadku materaców o większych wymiarach. Nie bez znaczenia jest też fakt, że połówkę pokrowca znacznie łatwiej uprać w pralce, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnych pralni. Pokrowce można prać w pralce w temp. do 40 St. C.

Opinie

Path: > > Materac Bonellby
Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART