Materac Pocketby - Sklep internetowy Meble Ropez


Materac Pocketby

310,00 zł

Czas dostawy: 14 dni roboczych

Koszt dostawy: od 100zł

Opinie o produkcie

Nikt nie napisał recenzji

zapłać z payu
Więcej informacji

Materac Pocketby

Szukasz materaca do spania, który będzie służył wiele lat? Dbasz o swój komfort spania i zdrowie kręgosłupa? A może zależy Ci na komforcie spanie we dwójkę, bez odczuwania zmian pozycji partnera podczas spania? Wybierz materac Pocketby, który posiada nowatorskie rozwiązanie w postaci sprężyn kieszeniowych o gęstości 260 sztuk na 1 metr kwadratowy, co pozwala pracować im cicho podczas zmiany pozycji ciała podczas snu. Sprężyny pracują cicho, dzięki temu, że każda sprężyna jest zamknięta w osobnej kieszonce w wigofilu. Kieszonki mają różne zastosowanie, wykorzystano także różne średnice duty, które są rozmieszczone w 7 strefach, a to pozwala optymalnie dopasować się do kształtu ludzkiego ciała.

Śpij spokojnie na materacu Pocketby

Organizm podczas snu odpoczywa i regeneruje siły na kolejny pełen aktywności dzień. Odpowiedni materac sprawi, że wstaje się rano wypoczętym i pełnym wigoru. Mebleropez.pl proponują własnie taki materac, który zadba o Twój spokojny sen. Pokrowiec, który jest w komplecie z materacem posiada zamek rozdzielczy lato - zima 360 stopni.  Ułatwia to czyszczenie materaca oraz zapewnia spokojny i komfortowy sen bez względu na porę roku. Materac strona zimowa jest wyposażona dodatkowo w warstwę grubej, owczej wełny, dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas zimowych nocy. Strona letnia zapewnia odpowiednią wentylację podczas snu. 

To nowatorskie rozwiązanie pozwala spędzać wspólne noce na jednym materacu bez odczucia dyskomfortu z powodu zmiany pozycji drugiej osoby. Kieszonki o zróżnicowanej zastosowaniem innej średnicy drutu twardości ułożone są w 7 stref, co pozwala im optymalnie dopasować się do kształtu ludzkiego ciała.

Materac obustronny średnio twardy. Wysokość wkładu materaca – 16 cm. Wysokość materaca w pokrowcu – 18 cm. Pokrowiec lato-zima z zamkiem rozdzielczym 360 stopni.

 

Wszystkie materace posiadają pokrowce pikowane z zamkiem rozdzielczym 360 stopni lato-zima. Strona zimowa posiada, spikowaną razem z tkaniną, warstwę owczej wełny o gramaturze 150 g/m2, która skutecznie zatrzymuje ciepło z ludzkiego ciała dając poczucie ciepła w czasie zimnych nocy. Strona letnia posiada warstwę włókniny klimatyzującej, poliestrowej o gramaturze 150 g/m2, która w gorące noce zapewniają ciału komfort termiczny i odpowiednią wentylację. Zastosowany zamek rozdzielczy pozwala na zdjęcie z materaca tylko połowy pokrowca bez konieczności podnoszenia materaca, co jest bardzo istotne, zwłaszcza w wypadku materaców o większych wymiarach. Nie bez znaczenia jest też fakt, że połówkę pokrowca znacznie łatwiej uprać w pralce, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnych pralni. Pokrowce można prać w pralce w temp. do 40 St. C.

Opinie

Path: > > Materac Pocketby
Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART