Materac Cocopo - Sklep internetowy Meble Ropez


Materac Cocopo

340,00 zł

Czas dostawy: 14 dni roboczych

Koszt dostawy: od 100zł

Opinie o produkcie

Nikt nie napisał recenzji

zapłać z payu
Więcej informacji

Materac Cocopo

Szukasz materaca do spania, który będzie służył wiele lat? Dbasz o swój komfort spania i zdrowie kręgosłupa? A może zależy Ci na komforcie spanie we dwójkę, bez odczuwania zmian pozycji partnera podczas spania? Wybierz materac Cocopo, który posiada nowatorskie rozwiązanie w postaci sprężyn kieszeniowych o gęstości 260 sztuk na 1 metr kwadratowy, co pozwala dostosować się do pozycji ciała. Sprężyny pracują cicho, dzięki temu, że każda sprężyna jest zamknięta w osobnej kieszonce w wigofilu. Dodatkowo jedna strona materaca została wzbogacona o wkład z lateksowych włókien kokosowych. Mata utwardza i wentyluje materac. Materac posiada pokrowiec z systemem lato - zima 360 stopni, który ułatwia jego czyszczenie. Materac można używać z dwóch stron - strona z matą kokosową jest twarda, a bez maty kokosowej średnio - twarda.

Śpij spokojnie na materacu Cocopo

Organizm podczas snu odpoczywa i regeneruje siły na kolejny pełen aktywności dzień. Odpowiedni materac sprawi, że wstaje się rano wypoczętym i pełnym wigoru. Mebleropez.pl proponują własnie taki materac, który zadba o Twój spokojny sen. Pokrowiec, który jest w komplecie z materacem posiada zamek rozdzielczy lato - zima 360 stopni. Strona zimowa ma powierzchnię połączoną pikowaniem warstwę owczej wełny o gramaturze 150 gram na metr kwadratowy. Zabieg ten powoduje, że ciało odczuwa przyjemne ciepło w czasie chłodnych zimowych nocy. Natomiast strona letnia gwarantuję odpowiednią wentylację podczas snu, w trakcie ciepłych nocy.

To nowatorskie rozwiązanie pozwala spędzać wspólne noce na jednym materacu bez odczucia dyskomfortu z powodu zmiany pozycji drugiej osoby. Kieszonki o zróżnicowanej zastosowaniem innej średnicy drutu twardości ułożone są w 7 stref, co pozwala im optymalnie dopasować się do kształtu ludzkiego ciała.

W materacu COCOPO zastosowana została z jednej strony mata z lateksowych włókien kokosowych. Jej zadaniem jest powierzchniowe utwardzenie materaca, oraz zapewnienie mu wewnętrznej wentylacji. Materac można używać na obu stronach, lecz każda z nich posiada zróżnicowaną twardość – średnią po stronie bez maty kokosowej, oraz twardą po stronie z kokosem.

Wysokość wkładu materaca – 17 cm. Wysokość materaca w pokrowcu – 19 cm. Pokrowiec lato-zima z zamkiem rozdzielczym 360 stopni.

 

Wszystkie materace posiadają pokrowce pikowane z zamkiem rozdzielczym 360 stopni lato-zima. Strona zimowa posiada, spikowaną razem z tkaniną, warstwę owczej wełny o gramaturze 150 g/m2, która skutecznie zatrzymuje ciepło z ludzkiego ciała dając poczucie ciepła w czasie zimnych nocy. Strona letnia posiada warstwę włókniny klimatyzującej, poliestrowej o gramaturze 150 g/m2, która w gorące noce zapewniają ciału komfort termiczny i odpowiednią wentylację. Zastosowany zamek rozdzielczy pozwala na zdjęcie z materaca tylko połowy pokrowca bez konieczności podnoszenia materaca, co jest bardzo istotne, zwłaszcza w wypadku materaców o większych wymiarach. Nie bez znaczenia jest też fakt, że połówkę pokrowca znacznie łatwiej uprać w pralce, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnych pralni. Pokrowce można prać w pralce w temp. do 40 St. C.

Opinie

Path: > > Materac Cocopo
Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART