Łóżko kontynentalne Havana - Sklep internetowy Meble Ropez


Łóżko kontynentalne Havana

1 505,99 zł

Czas dostawy: 14 dni roboczych

Darmowa dostawa na terenie całej Polski!

Opinie o produkcie

Nikt nie napisał recenzji

zapłać z payu
Opis
Głębokość213 cm
Wysokośćwezgłowie 96 cm ; materaca 54 cm
Więcej informacji

Łóżko kontynentalne Havana

Łóżko kontynentalne Havana doskonale sprawdzi się w Twojej sypialni. Jego minimalistyczny design z łatwością dopasujesz do każdej aranżacji. Ten nowoczesny model świetnie sprawdzi się w sypialni urządzonej w skandynawskim stylu. W zależności od koloru, który wybierzesz, dopełni także aranżację klasyczną, glamour lub rustykalną. Jego zaletą jest nie tylko piękny design, ale również nowatorska konstrukcja. Dzięki niej łóżko kontynentalne Havana jest meblem idealnym do odpoczynku. Zadba o Twój długi i spokojny sen dzięki połączeniu trzech warstw, czyli materaca górnego, materaca na sprężynach oraz warstwy zbudowanej z pianki i sprężyny. Łóżko kontynentalne Havana zamówisz w dowolnej tkaninie w wybranym przez Ciebie kolorze.

Zalety łóżka kontynentalnego Havana

Łóżko kontynentalne Havana cechuje się przede wszystkim nowatorską konstrukcją, dzięki której Twój sen będzie spokojny i efektywny. To możliwe dzięki zastosowaniu trzech warstw tworzących w połączeniu mebel niezwykle komfortowy. Zaletą łóżka kontynentalnego z naszej oferty jest fakt, że dobierzesz jego design do własnych upodobań. To możliwe za sprawą ogromnego wyboru tkanin, z których mebel ten może zostać wykonany. Niewątpliwą zaletą łóżka Havana jest jego zagłówek. Dzięki niemu ochronisz ścianę przed zabrudzeniami. Pozwoli Ci także na przyjęcie wygodnej pozycji przed snem, kiedy czytasz książkę lub oglądasz telewizję. Zagłówek wpłynie pozytywnie na aranżację sypialni, której doda ciekawego charakteru niezależnie tego, który kolor wybierzesz.

Łóżko posiada nowatorską konstrukcję, składającą się z trzech warstw: materac górny (topper), materac na sprężynach pocket oraz warstwy dolnej zbudowanej z pianki oraz sprężyny typu bonell.

 

 

Wykonanie:

Konstrukcja warstwowa:
1 warstwa: górna - nakładka 5cm: Topper
2 warstwa: środkowa - materac ze sprężynami kieszeniowymi bonell, 7 stref twardości, pianka poliuretanowa
3 warstwa: dolna - Bonel pianka poliuretanowa i sprężyny bonell

 

Łóżko można zamawiać w tkaninach:

Opinie

Path: > > > Łóżko kontynentalne Havana
Wszelkie prawa zastrzeżone 2021 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART