Chesterfield Sofa Windsor 3 osobowa - Sklep internetowy Meble Ropez


Chesterfield Sofa Windsor 3 osobowa

3 054,99 zł

Czas dostawy: 14 dni roboczych

Darmowa dostawa na terenie całej Polski!

Opinie o produkcie

Nikt nie napisał recenzji

zapłać z payu
Więcej informacji

Chesterfield Sofa Windsor 3 osobowa

Komfortowe wnętrza zawsze zwieńczone są meblem, który pozwoli na perfekcyjny i zdrowy wypoczynek po ciężkim dniu pracy, opieki nad dziećmi czy nauki. Trzyosobowa sofa zazwyczaj ustawiana jest w newralgicznym miejscu pomieszczenia, tworząc tym samym idealną przestrzeń dla całej rodziny. To na niej siadamy z ciekawą książką, filiżanką kawy czy gazetą. W Fabryce Mebli Ropez sprzedajemy wyroby najwyższej jakości, których design oparty jest najnowsze technologie, ogromną wiedzę i światowe rozwiązania. Nie czekaj! Stwórz swój wymarzony kącik do codziennego relaksu.

Ergonomiczne kształty dbające o nasze zdrowie i wygodę

Jeśli chcesz stworzyć eleganckie i wyrafinowane wnętrze, to koniecznie rozważ wplecenie w nią trzyosobowej sofy Windsor. Nowoczesny design w klasycznej stylistyce idealnie wpisze się zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne wnętrze. Ten wolnostojący mebel w wysublimowanym klimacie w całości obity zostanie tkaniną tapicerską, którą wybierzesz z naszego asortymentu lub wskażesz spoza niego. Oferowane przez nas materiały to: aspen, casablanca, comic, ontario, soft, amore, granada oraz mg. Kolekcja Windsor wykonana została z pianki wysokoelastycznej oraz sprężyny falistej, szkielet zaś mebla wykonany jest z bardzo mocno wyselekcjonowanego drewna.

Jest to mebel wolnostojący, w całości obity tkaniną.


Kolekcja Windsor wykonana jest z pianki wysokoelastycznej oraz sprężyny falistej, szkielet mebla wykonany jest z bardzo mocno wyselekcjonowanego drewna.

Istnieje możliwość zamówienia w innych tkaninach niż na zdjęciach.

Wymiary poszczególnych elementów:

Sofa 3 osobowa

Wysokość b.p.77 cm
Wysokość z.p. /
Szerokość240 cm
Głębokość115 cm
Wysokość siedziska50 cm
Głębokość siedziska50 cm

Meble można zamawiać w poszczególnych tkaninach:

Opinie

Path: > > > Chesterfield Sofa Windsor 3 osobowa
Produkty powiązane
Wszelkie prawa zastrzeżone 2021 Fabryka Mebli ROPEZ
Projekt i wdrożenie: PROPERART